24 Niedziela Zwykła

Już w najbliższą sobotę, 22 września, Mszą świętą, o godz. 18.00 rozpoczną się w naszej Parafii Misje Święte. Będą trwać cały tydzień – do odpustu ku czci św. Michała Archanioła, to jest do niedzieli 30 listopada. Nauki misyjne będą głosić Księża Michalici: Ks. Antoni Obrzut i Ks. Stanisław Bożętka. Trwa dostarczanie Programu Misji do każdego domu. Prosimy o wcześniejsze zaplanowanie swego udziału w naukach i nabożeństwach misyjnych.

Czytaj więcej...

23 Niedziela Zwykła

Tegoroczny odpust wypada w 100 r. odzyskania Niepodległości i w 40-lecie wyboru Jana Pawła II na Stolicę Apostolską.

Czytaj więcej...

22 Niedziela Zwykła

W niedzielę za tydzień będziemy przeżywać uroczystość odpustu ku czci Bł. Anieli Salawy. Msze Święte będą jak w każdą niedzielę z wyjątkiem sumy, która będzie o godz. 11.30. Uroczystej Sumie będzie przewodniczył Ks. Krzysztof Litwa.

Czytaj więcej...

21 Niedziela Zwykła

DZISIAJ UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ. Łączymy się z pielgrzymami na Jasnej Górze i uroczyście odnawiamy AKT ZAWIERZENIA NARODU POLSKIEGO MATCE BOŻEJ.

Czytaj więcej...

20 Niedziela Zwykła

Dekretem z dnia 14 czerwca 2018 r. ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski, z dniem 25 sierpnia 2018 roku, zwalnia Księdza magistra Henryka Kamińskiego z obowiązków wikariusza w naszej Parafii i mianuje Księdza Henryka wikariuszem w parafii pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Przeciszowie.

Czytaj więcej...

19 Niedziela Zwykła

Środa - UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY.

Czytaj więcej...

18 Niedziela Zwykła

W nocy z 14 na 15 sierpnia, przyjmiemy na nocleg około 100 osób – Pieszą Pielgrzymkę z Zawady koło Limanowej do Kalwarii Zebrzydowskiej. W przyjęciu Pielgrzymów mamy obiecaną pomoc od Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. Ale potrzebna będzie pomoc licznych wolontariuszy, o co bardzo prosimy.

Czytaj więcej...

17 Niedziela Zwykła

W dniach od 6 do 11 sierpnia wyrusza XXXVIII Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę, pod hasłem: „JESTEŚMY NAPEŁNIENI DUCHEM ŚWIĘTYM”. Zapisy naszego rejonu odbywać się będą od 1 do 5 sierpnia w Myślenicach, przy Sanktuarium Narodzenia NMP, po Mszach Świętych wieczornych. Szczegóły na afiszach lub na stronie internetowej...

Czytaj więcej...

16 Niedziela Zwykła

W środę święto św. Jakuba Apostoła. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Jest to także wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Po porannej i wieczornej Mszy Świętej – poświęcenie pojazdów na parkingu.

Czytaj więcej...

15 Niedziela Zwykła

W tym tygodniu trzeci piątek - Jerycho w Sieprawiu od godz. 15.00 do 21.00. Zachęcamy do osobistej Adoracji Najświętszego Sakramentu podczas Jerycha.

Czytaj więcej...