Uroczystość Najświętszej Trójcy

Czwartek - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało)

Czytaj więcej...

Festyn parafialny

25 czerwca zapraszamy na festyn parafialny...

Czytaj więcej...

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Dzisiejszą uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która przypada dokładnie w 50 dni po Zmartwychwstaniu, kończymy obchody okresu wielkanocnego. Przypominamy, że czas Komunii św. wielkanocnej tradycyjnie jest liczony od Środy Popielcowej do uroczystości Trójcy Przenajświętszej, czyli do przyszłej niedzieli.

Czytaj więcej...

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

W sobotę zapraszamy na czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlitwę rozpoczniemy o 18 Mszą Świętą, a po niej nastąpi Uwielbienie.

Czytaj więcej...

6 Niedziela Wielkanocna

W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące (dawne DNI KRZYŻOWE).

Czytaj więcej...

5 Niedziela Wielkanocna

Nabożeństwa majowe o 17.30; w Olszowicach o godz. 18.00 (w piątek po Mszy św.); w Łyczance o godz. 19.00 (w niedziele o 15.00).

Czytaj więcej...

4 Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza

Środa - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI, głównej patronki Polski. Odnowienie Ślubów Jasnogórskich. Msze Święte - jak w niedzielę. W Olszowicach o 9.30. Nabożeństwo majowe – o 15.30.

Czytaj więcej...

3 Niedziela Wielkanocna

Dziś rozpoczyna się 15 Tydzień Biblijny. Niech ten Tydzień będzie dla nas zachętą do czytania Pisma Świętego.

Czytaj więcej...

2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

Trwamy w radości ze zmartwychwstania Chrystusa. To wydarzenie jest szczególnym znakiem tego, że Bóg zlitował się nad grzesznymi ludźmi i całemu światu okazał swoje miłosierdzie. O godz. 15:30 Nieszpory i koronka do Miłosierdzia Bożego, o 16:00 Msza św.

Czytaj więcej...

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Niech radosna wieść o Zmartwychwstaniu opromienia życie każdego z nas, pogłębia wiarę, napełnia nadzieją i rozpala miłość, która uzdalnia do pięknego życia w Bogu. Zmartwychwstały Chrystus niech udziela wszelkich swoich łask. Drogim Parafianom i Miłym Gościom życzymy radosnego świętowania oraz Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy.

Czytaj więcej...