Po południu o godz. 15:30 nieszpory i o 16:00 Msza Św.

Dzisiaj 3 niedziela miesiąca. Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą tacę na inwestycje w naszym kościele. Msze Święte w najbliższym tygodniu są sprawowane w następującym porządku: codziennie rano o 6.30 oraz w środę i sobotę wieczorem o 18:00 w Olszowicach w piątek o 18:00.

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek - wspomnienie św. Piusa X, papieża (1835-1914), który odrodził życie eucharystyczne, wydając dekrety o częstszym przystępowaniu do Eucharystii i pozwalając dzieciom na wcześniejszą Komunię Świętą; nazwano go „papieżem dzieci”.   

Wtorek - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.

Środa - Po Mszy św. o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.    

Czwartek - Święto św. Bartłomieja, apostoła.

Sobota - Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
Na Mszach Św. odnowienie Aktu zawierzenia narodu polskiego Matce Bożej. O 17.30 Nowenna do św. Michała Archanioła.

W lutym przyszłego roku planujemy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Wstępne informacje są na plakatach w gablotach w kościele. Zapisy od 1 do 15 września. Przy zapisie zaliczka w wysokości 1000 zł. Więcej informacji będzie podane na początku września.

Bardzo prosimy, aby do kontenerów znajdujących się na cmentarzu wrzucać tylko śmieci związane z cmentarzem, czyli np. znicze, stare kwiaty czy wiązanki.

W dniu dzisiejszym na Słonecznym Parku w Sieprawiu odbywają się Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze Oldbojów. Zawody starują o godzinie 14.00. Dla dzieci przygotowano tory przeszkód. Organizatorzy zapraszają do kibicowania. Gminę Siepraw reprezentują Druhowie z OSP Łyczanka.

O wsparcie na sprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy parafian z ulic: Za Potok, Dojazdowa i Wąska.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, naszej gazetki parafialnej „Archanioł”. W Niedzieli polecamy artykuł: "Kryzys wiary w dobro".

rozne-pl-41
946520
Dzisiaj: 52
Wczoraj: 360
Ten miesiąc: 3.980