Dzisiaj Msze Św. – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Św. O godz. 17.00 Msza św. w kapliczce w Łyczance.

Kalendarz liturgiczny:
Wtorek - Święto św. Bartłomieja, apostoła.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek - Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze Święte: 6.30, 18.00 i w Olszowicach o godz. 19.00. Na każdej Mszy Świętej odnowienie Aktu zawierzenia narodu polskiego Matce Bożej.
Piątek - wspomnienie św. Moniki.
Sobota - wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła. O 17.00 nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

Dzisiaj żegnamy Ks. Bartłomieja Bachledę-Szeliga, wikariusza, który pełnił posługę kapłańską w naszej parafii 3 lata. Ks. Arcybiskup posyła Ks. Bartłomieja do Parafii św. Wojciecha i św. Jerzego w Zatorze. Bardzo dziękujemy za ofiarną kapłańską pracę w naszej Parafii. Życzymy Ks. Bartłomiejowi dalszej Opieki Bożej, Matki Bożej i bł. Anieli Salawy.

O sprzątanie Domu Bożego w sobotę , o godz. 8.00 prosimy rodziny z ulicy Słowiańskiej od nr 3 do 22.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Niedzieli” polecamy m.in. relację ze świętowania 30 rocznicy beatyfikacji Anieli Salawy.

rozne-pl-09
946524
Dzisiaj: 56
Wczoraj: 360
Ten miesiąc: 3.984