1. W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.
O godz. 14.00, w Sali konferencyjnej przy Hali Sportowej KONCERT ORKIESTRY DĘTEJ SIEPRAWIANKA. Koncert charytatywny dla wsparcia ciężko chorego PETRA.
O godz. 17.00, w tutejszym Sanktuarium KONCERT JOANNY STOCH i ADAMA SZLACHTY. – Również charytatywny na rzecz sześcioletniej Karolinki z Zakliczyna chorej na białaczkę.

2. Jutro, nasza Pielgrzymka parafialna do Sanktuarium św. Jana Pawła II na Białych Morzach w Łagiewnikach. O godz. 17.00 – Msza Święta. Po Mszy Świętej Procesja Światła z relikwiami św. Jana Pawła II i z rozważaniem różańcowych Tajemnic Światła.. Jedziemy własnymi środkami komunikacyjnymi. Na autokar nie było minimum zgłoszeń.

3. Środa – wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, patrona dziennikarzy.
*Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
*spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III.
Piątek - spotkanie dla dzieci i rodziców klas III (komunijnych). O godz. 17.00 – poświęcenie o wręczenie dzieciom książeczek.
Sobota - Godz. 18.00, na Plebanii OPŁATEK DUSZPASTERSKIEJ RADY PARAFIALNEJ, na który są zaproszeni także sołtysi, prezesi OSP, przedstawiciele Samorządu. Przy Opłatku i noworocznym spotkaniu, będą omawiane obchody 100- lecia odzyskania Niepodległości, przez naszą Ojczyznę.

4. W niedzielę – wsp. św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
• O godz. 15.00 OPŁATEK SENIORA, w Sali Konferencyjnej w Sieprawiu
• Rozpoczęcie 40-godzinnego nabożeństwa, które będziemy przeżywali przez trzy kolejne niedziele poprzedzające Wielki Post.
• O godz. 18.00 w Sali Gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Sieprawiu – Jasełka „Starcie Dwóch Mocy”, przygotowane przez Koło Teatralne przy SP Łyczanka i Zespół Instrumentalny GOKiS.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Długiej, spod numerów: 38 – 59.

6. Zakończona została Wizyta Duszpasterska. Bóg zapłać za życzliwość i gościnne przyjęcie kapłanów w swoich domach. Niech dobry Pan Bóg Wam błogosławi. W intencji wszystkich, którzy przyjęli kolędę zostanie odprawiona Msza Święta 4 lutego o godz. 11.00.

rozne-pl-19