1. Msze Święte – jak zwykle. Na Sumie – Msza Święta w intencji Orkiestry Dętej „SIEPRAWIANKA” z okazji 100-lecia jej istnienia, oraz o Błogosławieństwo Boże dla pana Dezyderiusza Boroniego w 20-lecie pracy kapelmistrzowskiej.
*Po południu: godz. 14.30, na Sali konferencyjnej, w wykonaniu Orkiestry, Koncert Kolęd.
*O godz. 15.30 – Nieszpory; 16.00 - Msza Święta.
*O godz. 17.00 – Charytatywny Koncert Kolęd w wykonaniu Joanny Stoch i Adama Szlachty, na rehabilitację 3 letniej Madzi.
*O godz. 18.00, na Plebanii, Opłatek Duszpasterskiej Rady Parafialnej.

2. Trwają Światowe Dni Młodzieży w Panamie. Jest to święto młodych chrześcijan ze wszystkich kontynentów w obecności Ojca Świętego. Modlimy się, aby młodzież i nie tylko młodzież – odkryła w Kościele obecnego i działającego Jezusa.

3. Poniedziałek – wsp. św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
*Spotkanie kandydatów do bierzmowania klasy VIII.
Czwartek – wsp. św. Jana Bosko, prezbitera.
*Spotkanie kandydatów do bierzmowania klasy III Gim.
Piątek - pierwszy piątek. Spowiedź – od godz. 15.30; w Olszowicach – o godz. 17.30.
Wizyta u Chorych – w piątek, od godz. 10.30.

4. W sobotę, 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego; XXIII Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Msze Święte będą – jak w niedzielę (6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 16.00; w Olszowicach – 9.30).
*Mszę Św. o 16.00 uświetni Chór Parafialny, który po Mszy Świętej wykona jeszcze kilka kolęd. Po czym, na Plebanii będzie Opłatek dla Chóru.

5. Od lutego, Msza Święta o godz. 11.00 będzie dla dzieci ( z aktywnym udziałem dzieci).
*Przyjmujemy kandydatów na ministranta, chłopców od klasy II. Zapisy u Księdza Bartłomieja.

6. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieprawiu informuje, że wnioski o dopłatę do biletów okresowych dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny będą przyjmowane w dniach od 28 stycznia do 8 lutego 2019 r. w budynku Urzędu Gminy pokój 13. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Gminy Siepraw oraz na tablicy ogłoszeń.

7. Zakończona została Wizyta Duszpasterska. Bóg zapłać za życzliwe i gościnne przyjęcie kapłanów w swoich domach. Niech Boże Błogosławieństwo pozostanie w Waszych domach. W intencji Rodzin, które przyjęły kolędę zostanie odprawiona Msza Święta 3 lutego, na Sumie, o godz. 11.00.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w piątek, prosimy Rodziny z ulicy Jana Pawła II, spod numerów: 91 – 106.

9. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego jest bezpłatny dodatek: płyta z filmem „BÓG NIE UMARŁ 2”. To pasjonująca opowieść o próbie odpowiedzi na najważniejsze pytania o Boga. W aktualnym numerze NIEDZIELI – relacja z Konkursu Szopek w Sieprawiu.

10. Do wieczności odeszła śp. Antonina Litwa i śp. Janina Pitala, siostra księdza Adama Pitali. Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.

rozne-pl-59