1. Dzisiaj przeżywamy liturgiczną uroczystość ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA. Po sumie – wystawienie Najświętszego Sakramentu i Te Deum – CIEBIE BOGA WYSŁAWIAMY. Po południu: 15.30 – Nabożeństwo Różańcowe; 16.00 – Msza Święta. *Od dzisiaj zmiana czasu zimowego. Msze Święte wieczorne będą o godz. 17.00. Różaniec – przed Mszą Świętą.

2. W środę – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze Święte do południa – jak w niedzielę: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00 i w Olszowicach -9.30. Po południu, o godz. 14.00 Msza Święta ZBIOROWA za zmarłych. Po Mszy Świętej – procesja na Cmentarz.

3. Czwartek – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH (Dzień Zaduszny). Msze Święte; godz. 6.30, 8.00 z procesją na Cmentarz na Kopani i o godz. 17.00. O 17.00 – NOWENNA DO BŁ. ANIELI SALAWY z racji pierwszego czwartku.

4. Na WYPOMINKI ROCZNE lub JEDNORAZOWE można składać w Kancelarii Parafialnej. *Za dusze zmarłych można ofiarować również ODPUST ZUPEŁNY pod zwykłymi warunkami (będąc w stanie łaski uświęcającej, po spowiedzi świętej): we Wszystkich Świętych, w Dzień Zaduszny i w oktawie – do ósmego listopada, nawiedzając cmentarz z modlitwą za zmarłych. *Czas spowiedzi świętej jest pół godziny przed każdą Mszą Świętą i w pierwszy piątek od godz. 15.30; w Olszowicach – o 17.30.

5. Przy porządkowaniu grobów na cmentarzu pamiętajmy o selekcji śmieci. Do kontenerów wrzucajmy tylko szkło i plastik.

6. Na głównym Cmentarzu, przy wejściach, we Wszystkich Świętych, będzie zorganizowana KWESTA przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej i Gimnazjum w Sieprawiu, której celem jest ratowanie zabytkowych nagrobków na naszych, parafialnych cmentarzach.

7. W pierwszą sobotę – odwiedziny CHORYCH z posługą sakramentalną, od godz. 8.30.

8. Trwa nabór nowych członków do Parafialnego Chóru działającego przy naszym Sanktuarium. Chętnych zapraszamy i zachęcamy. Próby Chóru są we wtorki, o godz. 19.30 w salce na Plebanii.

9. W dniu 21.10. do posługi animatora Ruchu Apostolstwa Młodzieży została pobłogosławiona nasza parafianka, Paulina Strzebak.
*Grupa Apostolska i Mały Apostoł zapraszają do nabywania zniczy – cały dochód przeznaczony jest na cele rekolekcyjne dzieci i młodzieży.
*Zapraszamy dzieci i młodzież na Dni Skupienia, które odbędą się w dniach 17-19.11, w Poroninie – Suchym. Informacje i zapisy u ks. Wojciecha.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Górskiej, spod numerów: 41 – 59.

rozne-pl-57