1. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkiego rodzaju zaangażowanie Parafian w przeżycie przez naszą wspólnotę Świąt Paschalnych, Świąt Zmartwychwstania Pańskiego: Młodzieży - za Ciemnicę i Grób Pański; dziękujemy za udział w adoracji i w obrzędach Triduum Sacrum; Służbie Liturgicznej, Służbie kościelnej (panu organiście i panu kościelnemu), Scholi i Grupie Apostolskiej, Chórowi Parafialnemu, Orkiestrze, Ochotniczym Strażom Pożarnym, Trzeciemu Zakonowi, Żywym Różom, Duszpasterskiej Radzie Parafialnej, Wolontariuszom i Sekcji charytatywnej, którzy pamiętają o ubogich; sprzątającym kościół i wokół kościoła; za kwiaty i dekoracje ołtarzy.
Bóg zapłać Księżom Wikariuszom za wzorowe zaangażowanie się w posłudze duszpasterskiej. Dziękujemy Szkołom z dyrekcjami i Gminie z panem Wójtem; dziękujemy za świąteczne życzenia od osób prywatnych, instytucji, parlamentarzystów.

I my, duszpasterze wasi, życzymy wszystkim Parafianom i Gościom, a także Pielgrzymom przybyłym do Sanktuarium Bł. Anieli Salawy – radosnych, szczęśliwych, w gronie najbliższych przeżywanych Świąt. Życzymy Wam, abyście potrafili zachować ducha Świąt Wielkanocnych w życiu i postępowaniu. – WESOŁEGO ALLELUJA!

2. Święte Triduum Paschalne rozpoczęte w Wielki Czwartek, kończy się Nieszporami Niedzieli Wielkanocnej. Nieszpory – po południu, o godz. 15.30, a po nich – Msza Święta, o godz. 16.00.

3. Na radosne przeżywanie Wielkanocy – przyjmijcie Błogosławieństwo Boże.

rozne-pl-44
946519
Dzisiaj: 51
Wczoraj: 360
Ten miesiąc: 3.979