W zeszłym roku gościliśmy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Wojciecha Kościelniaka, misjonarza pracującego w Tanzanii. Głosząc do nas Słowo Boże, gromadził środki na rzecz budowy kolejnych sal lekcyjnych w Szkole Podstawowej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Kiabakari, gdzie posługuje od 1991r. Otrzymaliśmy od niego film, relacjonujący co za zebrane w Polsce pieniądze udało się wybudować. Między innymi, nasza wspólnota parafialna przyczyniła się do budowy sal lekcyjnych.

rozne-pl-48
1096510
Dzisiaj: 74
Wczoraj: 97
Ten miesiąc: 2.390