1. Święto Chrztu Pańskiego kończy obchody misterium Wcielenia (Zwiastowanie, Boże Narodzenie, Objawienie Pańskie), które wspominają początek naszego zbawienia.
*Kończy się okres Narodzenia Pańskiego, a od jutra rozpoczyna się tak zwany okres zwykły.

2. Dzisiaj, na Sumie, zostanie odprawiona Msza Święta w intencji śp. Ks. Mariana Małysiaka, w 11 rocznicę jego śmierci. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta; 17.00 – Opłatek Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
*Na hali sportowo-widowiskowej, o godz. 17.30 – Koncert Finałowy XIII Warsztatów Gospel, w Sieprawiu.

3. Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek - wsp. św. Antoniego, opata.
Piątek - trzeci piątek. Rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan;
JERYCHO W SIEPRAWIU, od godz. 15.00 do 21.00. Rozpoczęcie wspólną Koronką do Bożego Miłosierdzia, a zakończenie wspólnym Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy na spotkanie z oczekującym nas Jezusem, obecnym w Najświętszym Sakramencie.
Sobota - wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

4. W przyszłą niedzielę – trzecia niedziela – składka na INWESTYCJE PARAFIALNE.

5. Opłatek Duszpasterskiej Rady Parafialnej, odbędzie się 27 stycznia, o godz. 18.00, na Plebanii.

6. Zapraszamy na oficjalne ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w Konkursie Szopek Tradycyjnych i Krakowskich, które odbędzie się w niedzielę 20 stycznia o godz. 17.00 w Starym Kościele. W programie – wspólne kolędowanie.

7. Dzisiaj młodzież Archidiecezji Krakowskiej wyjeżdża do Panamy na Światowy Dzień Młodzieży, gdzie spotka się z Ojcem Świętym i chrześcijańską Młodzieżą świata.
Z naszej Archidiecezji udaje się tam 600 osób. Światowe Dni Młodzieży odbędą się w dniach 22 I – 27 I br. Ci, którzy nie mogą wyjechać wezmą udział w specjalnym wydarzeniu „Panama w Krakowie”, które odbędzie się w Centrum Jana Pawła II.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego, w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Jana Pawła II, spod numerów: 45 – 70.

9. Do wieczności odeszli: śp. +Helena Matoga, śp. +Krystyna Oramus, śp. + Janina Przęczek. DOBRY JEZU, A NASZ PANIE, DAJ IM WIECZNE SPOCZYWANIE.

10. PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ

rozne-pl-31