1. Święto Chrztu Pańskiego kończy obchody misterium Wcielenia (Zwiastowanie, Boże Narodzenie, Objawienie Pańskie), które wspominają początek naszego zbawienia.
*Od jutra rozpoczyna się tak zwany okres zwykły.
*O 15.30 Nieszpory, o 16.00 Msza Św. (nie ma dodatkowej Mszy o 18.00)

2. W związku z obecnie obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może znajdować się 80 osób nie licząc służby ołtarza. W Uroczystość Objawienia Pańskiego 6 I, mieliśmy kontrolę policji. Funkcjonariusze poinformowali nas, że dostali anonimowe zgłoszenie, o nieprzestrzeganiu limitu osób w naszym kościele. Dostaliśmy upomnienie i ostrzeżenie, że łamanie obowiązującego limitu grozi wysokim mandatem oraz, że kontrole mogą odbywać się nadal. Prosimy o zrozumienie i dostosowanie się do zaleceń służb państwowych. Prośmy Boga, abyśmy jak najszybciej, bez żadnych ograniczeń mogli gromadzić się kościele.

3. Poniedziałek – Katecheza przed chrzcielna, o godz. 18.00, na Plebanii.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy .
Piątek - trzeci piątek – JERYCHO W SIEPRAWIU – modlitwa przed wystawionym
Najświętszym Sakramentem, w godz. od 15.00 do 21.00.

4. W przyszłą niedzielę: na Sumie uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego;

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulic: Staropolskiej, Wielickiej i Kawęciny.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Niedzieli polecamy m.in. wywiad pt. „Pedofilia okrucieństwo (nie) tolerowane?”

7. Do wieczności Bóg powołał śp. +Marię Paluch i +Zofię Suder, +Zdzisława Cieślika, +Apolonię Koksa (jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o 11.00) i +Michała Wielgusa (jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 11 I o godz. 13.00)
Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie…

 

rozne-pl-45
946509
Dzisiaj: 41
Wczoraj: 360
Ten miesiąc: 3.969