1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu, o godz. 15.00 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
*Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”.

2. Środa - Święto św. Kazimierza, patrona Archidiecezji Krakowskiej.
- Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – Pierwszy czwartek. Nowenna do Bł. Anieli Salawy.
*Spotkanie formacyjne Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
Piątek - Pierwszy piątek. Spowiedź od godz. 15.30; w Olszowicach – o 17.30.
Droga Krzyżowa: dzieci – 16.00, młodzież – 20.00, wspólna – po Mszy
Świętej o godz. 17.00, oraz w Olszowicach o godz. 18.00.
Sobota - Pierwsza sobota. Wizyta u Chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.30.
*O godz. 12.00 rozpocznie się Kapituła Trzeciego Zakonu w Sieprawiu.

3. Caritas Archidiecezji Krakowskiej prosi o przekazanie 1% podatku.
„Od 30 lat Caritas Archidiecezji Krakowskiej służy potrzebującym w naszej diecezji, pomagając chorym, starszym i niepełnosprawnym, dzieciom i rodzinom potrzebującym wsparcia, najuboższym i ofiarom przemocy. Nie mogłaby jednak istnieć, gdyby nie wsparcie wiernych. Proszę, pamiętajcie o Caritas Archidiecezji Krakowskiej przekazując jej jeden procent swojego podatku lub wspierając prowadzone przez nią placówki”. „POMÓŻ NAM DZIAŁAĆ” KRS 000 207 658.
Ulotki można pobrać ze stolików z prasą katolicką.

4. Za tydzień, w drugą niedzielę Wielkiego Postu – Niedziela „Ad Gentes”. Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Obok modlitwy będzie zorganizowana zbiórka pieniężna do puszek, na cele misyjne.

5. Wczoraj (29 lutego) odbyła się uroczystość pobłogosławienia nowych lektorów w naszym dekanacie – Mogilany. Z naszej Służby Ołtarza do posługi Słowa Bożego pobłogosławiono 16 ministrantów. Lektorów polecamy opiece Matki Bożej, aby gorliwie wypełniali swą posługę.

6. Organizowany jest wyjazd do Myślenic 21 marca 2020 r. na Misterium Męki Pańskiej. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 15.00. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Anny Pietrzyk z Łyczanki.

7. 7 czerwca 2020 r. będzie w Warszawie beatyfikacja Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego. Chętnych na wyjazd na tą uroczystość prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Parafia organizuje wyjazd autokarem.

8. 2 marca (jutro), w OSP Zawada, o godz. 18.00, odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców Zawady i okolic na temat: DARMOWY PRĄD ZE SŁOŃCA.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego, w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Myśliwskiej, spod numerów: 86 – 166.