1. Dziś: pierwsza niedziela, adoracja Najświętszego Sakramentu, *Po Sumie, o godz. 12.15, w Starym Kościele – Koncert Papieski, w wykonaniu młodych artystów z naszych szkół i Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Sieprawiu. Koncert - pod tytułem „Błogosławieni Miłosierni”.
*Po południu: 15.30 – Nabożeństwo do Najświętszego Sakramentu; 16.00 – Msza Święta.
*Dziś na boisku sportowym w Zakliczynie gminny dzień dziecka od 14.00 do 19.00.

2. Środa - wsp. św. Jadwigi Królowej, patronki UPJP II, a także Grupy Apostolskiej.
Piątek - wsp. bł. Bogumiła, biskupa.
Sobota – wsp. św. Barnaby, apostoła.

3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się:
z klas I, w poniedziałek, o godz. 18.00;
z klas II, we wtorek, o godz. 18.00.

4. 11 czerwca, w sobotę rozpocznie się w naszym Dekanacie Peregrynacja Symboli Światowych Dni Młodzieży: Krzyż i Obraz Matki Bożej Salus Populi Romani. To wielkie wydarzenie. Te znaki są świadkami św. Jana Pawła II. To On przekazał ów Krzyż Młodzieży. Od tej pory towarzyszy spotkaniom młodzieży z Ojcem Świętym na wszystkich kontynentach. Przyjmijmy godnie znaki naszej wiary i głęboko przeżyjmy to wydarzenie w naszych sercach.
Parafie naszego Dekanatu zgromadzą się na Adoracji Symboli ŚDM w trzech Parafiach: w Krzyszkowicach, w Mogilanach i w Sieprawiu.
Początek Peregrynacji w Krzyszkowicach o godz. 15.00. Zakończenie w Sieprawiu, po Mszy Świętej o 9.30. A oto szczegółowy Program:
Sobota, 11.VI. godz. 15.00. Krzyszkowice – powitanie,
16.00 nabożeństwo dla chorych, 18.00 Msza Święta.
Godz. 19.30 Mogilany; od 21.00 Apel Jasnogórski, Droga Krzyżowa,
od 22.00 Czuwanie Młodzieży dekanalnej do północy.
Niedziela, 12 VI, godz. 6.30 powitanie w Sieprawiu. Eucharystia z Symbolami ŚDM
o godz. 6.30, 8.00 i 9.30. Po Mszy Św. o 9.30 przekazanie Krzyża i Obrazu Matki Bożej do Dekanatu Wadowice.

5. We wtorek, 7 czerwca, w związku z 25 Rocznicą Beatyfikacji Anieli Salwy zapraszamy na spotkanie na Plebanii, o godz. 19.00, DRP oraz przedstawicieli Gminy, Sołectw, Szkół, OSP, FZŚ, Młodzieży oraz tych, którzy chcieliby włączyć się w przygotowanie tej uroczystości.

6. Urząd Gminy informuje, że zostały jeszcze wolne miejsca na Półkolonię Wakacyjną, w dniach od 4 do 15 lipca. Zapisu dziecka można jeszcze dokonać w dniu 8 czerwca (środę) w Urzędzie Gminy. Koszt 90 zł.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Azaliowej, spod numerów: 2, 4, 11 oraz z ulicy Dębowej, spod numerów: 1 – 12.

8. Do wieczności odszedł +Tadeusz Wielgus. Jego pogrzeb odbędzie się jutro /poniedziałek/ o godz. 15.00. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.

9. Spotkanie z Biurem Orlando dla pielgrzymów udających się w wakacje do Fatimy odbędzie się we czwartek po Mszy św. o godz. 18.45 w kaplicy Matki Bożej. Na spotkaniu należy wpłacić kolejną ratę za pielgrzymkę i 150 zł za transfer na lotnisko i z powrotem.

10. Spotkanie wolontariuszy ŚDM przed peregrynacją symboli ŚDM w piątek o godz. 19.30 na plebani.