1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Sera Pana Jezusa i Msza Święta o godz. 16.00. O godz. 11.00 będzie Msza Święta przy kapliczce Matki Bożej Pocieszenia, w Łyczance.

2. Poniedziałek – wspomnienie św. Barnaby, apostoła.
Wtorek - wsp. błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego, prezbitera, Jana Brunona Zębola i Towarzyszy.
Środa - wsp. św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.
O godz. 18.00 Msza św. w intencji śp. +Ks. Antoniego Rusinka, proboszcza w 22 r. śmierci.
Czwartek – wsp. bł. Michała Kozala biskupa i męczennika.
Piątek – trzeci piątek, JERYCHO W SIEPRAWIU, w godz. od 15.00 do 21.00.
Zachęcamy do osobistego uczczenia Pana Jezusa w wystawionym Najświętszym Sakramencie.

3. W sobotę, 16 czerwca, na Mszy Świętej o godz. 18:00, będziemy przeżywać uroczystość udzielenia sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej udzieli Jego Ekscelencja, Ojciec Damian Muskus.

4. Próba wszystkich kandydatów do bierzmowania odbędzie się jutro.

5. Przed bierzmowaniem, młodzież, będzie się gromadzić na wspólną modlitwę. Triduum o dary Ducha Świętego będzie w środę, czwartek i w piątek.

6. Spowiedź przed bierzmowaniem będzie w piątek, o godz. 17.00.

7. W przyszłą niedzielę składka jest przeznaczona na POMNIK 100-lecia odzyskania Niepodległości i 40-lecia wyboru na Stolicę Apostolską. Wszystkim sponsorom i ofiarodawcom – serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!

8. 18 czerwca, odbędzie się zjazd koleżeński rocznika święceń kapłańskich 1977 r.
O godz. 11.30, koledzy śp. Ks. Antoniego Rusinka, odprawią w tutejszym Sanktuarium, Mszę Świętą za duszę Ks. Antoniego i zmarłych kolegów kapłanów. Zapraszamy.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego i o porządki wokół kościoła i przy plebanii prosimy Rodziców młodzieży bierzmowanej.

10. Wójt Gminy Siepraw zaprasza na zebranie wiejskie w środę, 13 czerwca, o godz. 18:00 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Łyczane oraz o godz. 20:00 w sali konferencyjnej przy hali sportowej w Sieprawiu. Na zebraniach zostaną skonsultowane projekty uchwał Rady Gminy, dotyczące zasad usytuowania miejsc sprzedaży i podawania napoi alkoholowych oraz maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż tych napojów. Szczegółowy program na stronie internetowej gminy oraz na tablicach ogłoszeń. (Problem bardzo ważny, wiemy, ile dramatów w rodzinach jest spowodowanych przez alkohol).

11. Do wieczności odeszła śp. Wanda Chorobik. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.