1. Msze Święte – jak zwykle. Dzisiaj składamy ofiary na inwestycje parafialne.
Po południu: 15.30 – Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa; 16.00 – Msza Święta z udziałem Chóru Organum, który corocznie modli się u nas za swego kolegę, filharmonistę, śp. Władysława Żmijewskiego.

2. Od godziny 14.00 na Stadionie LKS Karpaty Siepraw rozpocznie się Parafialny Piknik Rodzinny. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Piknik został zorganizowany z pomocą Wolontariatu Światowych Dni Młodzieży. Jest swoistym treningiem logistycznym przed przyjęciem u nas tysięcy młodych chrześcijan z różnych krajów. Najwięcej – 1100 - będzie z Włoch.

3. Jeszcze potrzeba rodzin, które zadeklarują gotowość przyjęcia na czas ŚDM, w swoim domu uczestników ŚDM. Deklaracje można pobrać w zakrystii.

4. W piątek, wichura zwaliła wysoką brzozę na kościół św. Marcina. Została uszkodzona część dachu kościoła. Mamy więc nieoczekiwaną inwestycję. W pierwszej kolejności trzeba naprawić uszkodzenie kościoła.

5. W nadchodzący piątek – zakończenie Roku Szkolnego. Msze Święte dziękczynne za szczęśliwy Rok i błagalne o szczęśliwe wakacje:
godz. 8.00 – dla Gimnazjum; 9.30 – dla Szkół Podstawowych z Sieprawia i z Łyczanki; godz. 9.00 - w Olszowicach.
*Spowiedź św. – we czwartek, od godz. 17.00, oraz pół godziny przed każdą Mszą Świętą.

6. Ostatnie spotkanie przed wakacjami kandydatów do bierzmowania (klasy II gimnazjum) jutro, w poniedziałek, o godz. 18.00.

7. W piątek – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA. Odpust w Rzeszotarach. Suma odpustowa o godz. 18.00.

8. Bóg zapłać strażakom za pomoc w zabezpieczeniu przed deszczem uszkodzonego dachu na kościele św. Marcina. Bóg zapłać paniom, które wyplewiły róże. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały kościół.
O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Dębowej spod numerów od 38 do 68.

9. Do wieczności odeszli: +Józef Kaim (67), +Bernard Matoga (81), +Zofia Dziektarz (87).
WIECZNE ODPOCZYWANIE, RACZ IM DAĆ, PANIE.