1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa.; 16.00 – Msza Święta.

2. Środa - wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy z Nowenną.
W Świątnikach Górnych, w tym dniu, uroczystość 160 Rocznicy Konsekracji Kościoła. Msza Święta z udziałem Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego o godz. 18.00.
Czwartek - wsp. św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
Piątek - UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA i PAWŁA.
*Msze Święte – jak w niedzielę z wyjątkiem Mszy Świętej wieczornej
(6.30, 8.00, 9.30, 11.00 i o godz. 18.00; w Olszowicach o 9.30).
*Składka jest przeznaczona na „świętopietrze”, czyli na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
Sobota - zakończenie nabożeństw czerwcowych.

3. W przyszłą niedzielę, o godz. 8.00 – Msza Święta koncelebrowana. Jedna z intencji jest o Błogosławieństwo Boże dla Klubu Sportowego KARPATY w 70 rocznicę powstania.
Zapraszamy wszystkich działaczy, piłkarzy i kibiców na wspólną modlitwę.

4. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieprawiu informuje, że wnioski o dopłatę do biletów okresowych dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny będą przyjmowane w dniach od 25 czerwca do 10 lipca 2018 r. w budynku Urzędu Gminy pokój nr 13. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Gminy Siepraw oraz na tablicy ogłoszeń.

5. Zostały już odlane z brązu cztery tablice przedstawiające życie Bł. Anieli Salawy, stanowiące część kompozycji jubileuszowego Pomnika na Rocznicę Niepodległości, z treścią Modlitwy Ojca Świętego Jana Pawła II. Teraz do dzieła przystąpi kamieniarz, który ma wykonać postumenty, do których zostaną przymocowane Tablice. Ta część Pomnika będzie gotowa na Odpust Bł. Anieli Salawy. Do wykonania zostanie Pomnik św. Jana Pawła II. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary na ten cel.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w dzisiejszej „Niedzieli” polecamy wywiad, z którego dowiemy się, dlaczego warto wybrać się na Pieszą Pielgrzymkę z Krakowa na Jasną Górę.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Topolowej od numeru 2 do numeru 28, oraz z ulicy Myślenickiej spod numerów 11 – 49.

8. W środę parafialny wyjazd do Krosna, Dukli i Bóbrki szlakiem pisarzy i nafciarzy. Ruszamy z parkingu przy kościele o godz. 6.00. Są jeszcze wolne miejsca. Koszt to 100 zł dziecko, 130 osoba pełnoletnia.

9. W dniu 29.06. (tj. piątek) w klubie fitness Twoje Studio Zdrowia (ul. Jana Pawła II 38 – budynek Karpat), odbędzie się charytatywny maraton fitness na rzecz małego Stasia Wincenciaka, chorego na nowotwór. Od godziny 16:30 do 21:30 będą odbywać się zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych (program zajęć na facebooku lub plakatach). W tym czasie będzie można również wykonać pomiar składu ciała oraz skorzystać z porad dietetyka i fizjoterapeutów. Każdego uczestnika prosimy o datek w wysokości 20 zł lub więcej – cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie chłopca.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejsze zapisy telefoniczne (nr telefonu 796294994).

10. Rozpoczęły się wakacje. Wszystkim udającym się na urlopy i wakacje, życzymy dobrego odpoczynku i odbudowania więzi z Bogiem i ludźmi.