1. Przeżywamy OKTAWĘ BOŻEGO CIAŁA. Dzisiaj procesja eucharystyczna wokół kościoła – po Sumie. W dni zwykłe – po wieczornej Mszy Świętej.
*O godz. 16.00 – Msza Święta z udziałem Chóru Organum. Po Mszy Świętej będzie jeszcze krótki koncert Chóru.
*O godz. 18.00, w Starym Kościele, odbędzie się uroczysty KONCERT SCHOLI ANGELI, z okazji 20 lecia istnienia i działalności kulturalnej. Na ręce pani Ewy Słysz-Kapelskiej składamy podziękowanie i gratulacje za piękny dorobek i uświetnienie wielu naszych uroczystości w przeciągu dwudziestu lat. Zapraszamy wszystkich na dzisiejszy koncert.
*W modlitwach łączymy się z grupą Parafian, którzy od wczoraj uczestniczą w tygodniowej Pielgrzymce do Rzymu i innych ważnych i ciekawych miejsc.

2. Jutro – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Odpust w Rzeszotarach.
Czwartek – Zakończenie Oktawy Bożego Ciała.
Piątek - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Sobota - Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła oraz wspomnienie
Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte – do południa jak w niedzielę. Wieczorna – o godz. 18.00; w Olszowicach – o 9.30.
*Od godziny 17.00 – godzinne Nabożeństwo do Św. Michała Archanioła.
*O godz. 19.00 w sobotę – Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej.

3. W niedzielę, na rozpoczęcie wakacji, Koncert „pod niebem”, przy pomniku Ojca Świętego i Bł. Anieli Salawy. W programie weźmie udział między innymi Zespół Kameralny Gminy Siepraw i Chór Parafialny. Serdecznie Zapraszamy.
*Dzieciom i młodzieży oraz wszystkim udającym się na urlopy życzymy szczęśliwego odpoczynku. Radosny czas niech każdego zbliży do Boga - Stwórcy Świata. „Bo cały świat jest pełen śladów Boga”.

4. Gminny Ośrodek Pomoc Społecznej w Sieprawiu informuje, że wnioski o dopłatę do biletów okresowych dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny będą przyjmowane w dniach od 26 czerwca do 10 lipca, w budynku Urzędu Gminy pokój 13. Szczegóły na stronie internetowej Gminy Siepraw i na tablicy ogłoszeń.

5. Bóg zapłać za uroczysty udział w Procesji Bożego Ciała, za wspólne, publiczne wyznanie wiary. Bóg zapłać za piękne cztery Ołtarze. Bóg zapłać Orkiestrze, Ochotniczym Strażom Pożarnym, Chórowi, Pocztom Sztandarowym, niosącym feretrony, dzieciom komunijnym i sypiącym kwiaty, dzwoniącym na dzwoneczkach, FZŚ, Służbie liturgicznej i kościelnej, DRP, młodzieży, tym, którzy udekorowali trasę procesji i wszystkim uczestnikom. To wydarzenie religijne wpisuje się w akt wynagrodzenia za liczne profanacje symboli i znaków religijnych. Niech wszystkim obficie błogosławi Jezus obecny w Eucharystii.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, prosimy Parafian z ulicy Parkowej, spod numerów: 38 – 69

7. Do wieczności odeszli: śp. +Adam Ptak i śp. +Józefa Matoga. Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.