1. Dziś przypada wspomnienie bł. Władysława Bukowińskiego, prezbitera.
*Msze Święte – jak zwykle, na Sumie uroczyste udzielenie Sakramentu Chrztu Św. *O godz. 15.30 – Nabożeństwo czerwcowe – do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
*Po zniesieniu dyspensy, która była wprowadzona na skutek pandemii, od dzisiejszej niedzieli, uczestniczenie we Mszy Świętej „w niedziele i święta” jest dla katolików obowiązkowe.
*Dzisiejsza składka jest na Remont Kościoła św. Marcina. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. W przyszłą niedzielę, 27 czerwca, na Sumie o godz. 11:00, będziemy dziękowali ks. Proboszczowi Piotrowi za Jego 26-letnią posługę duszpasterską i 25 lat posługi proboszczowskiej w naszej wspólnocie parafialnej.

3. Poniedziałek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym.
*Od godziny 16.30 – spowiedź święta z okazji zakończenia Roku Szkolnego.
Czwartek - Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
Piątek - Zakończenie Roku Szkolnego. *Msza Święta dziękczynna dla szkół, o godz. 9.00; w Olszowicach również o godz. 9.00.

4. Zarząd Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, oraz Dyrektor, Wychowankowie i Rodzice, składają podziękowanie za wsparcie finansowe na budowę Placu Zabaw. W zeszłą niedzielę, na ten cel przy naszym Sanktuarium zebrano 5.380,00 zł.

5. Ośrodek Kultury i Sportu oraz Parafia Siepraw serdecznie zapraszają na koncert z okazji 20 lat działalności Ośrodka Kultury i Sportu w Sieprawiu oraz 25 lat posługi kapłańskiej w Parafii Siepraw Księdza Proboszcza Piotra Kluski. Koncert odbędzie się 26 czerwca, przy Sanktuarium bł. Anieli Salawy w Sieprawiu. Rozpoczęcie koncertu o godz. 20.00. W razie niepogody koncert zostanie przeniesiony do hali sportowo widowiskowej w Sieprawiu.

6. W poniedziałek o 19:00 na plebanii spotkanie dla zapisanych na pielgrzymkę na Pomorze i Kaszuby.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Niedzieli” polecamy artykuł „Być Ojcem”. Są dwa nowe numery „Stasia” dla dzieci na lipiec i na lato.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego, w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Wiśnicz, spod numerów: 34 – 48.

9. Do wieczności Bóg powołał śp. +Marię Bętkowską i śp. +Stanisława Pałkę. Powierzmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. DOBRY JEZU, A NASZ PANIE, DAJ IM WIECZNE SPOCZYWANIE.