1. Msze Święte – jak zwykle. Z racji pierwszej niedzieli, po każdej Mszy Świętej – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.
*Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Wtorek - święto św. Tomasza, Apostoła.
Środa - rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.
Czwartek – pierwszy czwartek. NOWENNA DO BŁ. ANIELI SALAWY.
*Formacyjne spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
Piątek - pierwszy piątek. Spowiedź od godz. 16.30; w Olszowicach o 18.30.
Sobota - pierwsza sobota. Odwiedziny Chorych z posługą sakramentalną (od g. 8.30).

3. 10 lipca (wtorek), około godz. 15.45 zatrzyma się przy naszym Sanktuarium XXXV Piesza Pielgrzymka z Trzemeśni na Jasną Górę. Prosimy osoby chętne o pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla Pielgrzymów. Spotkanie organizacyjne, w najbliższą środę, po Mszy Św. wieczornej.

4. 21 lipca przyjmiemy Pieszą Pielgrzymkę z Węgier i Słowacji do Łagiewnik.

5. W tym tygodniu porządek Mszy Świętych będzie według planu wakacyjnego. Msze Święte rano – bez zmian, codziennie o godz. 6.30; wieczorem, o godz. 18.00 będą w środy, w I czwartki, w I i III piątki i w soboty.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego, w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Biskupiej nr 7 i 26 oraz z ulicy Brzozowej, spod numerów 5 – 24.

7. Przyjmijcie Błogosławieństwo Boże i Wy którzy przeżywacie czas wakacyjnego odpoczynku i Wy dla których ten czas jest normalnym czasem pracy. Niech Bóg wszystkim BŁOGOSŁAWI.