1. Dziś po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Poniedziałek - wspomnienie św. Bonawentury biskupa i doktora Kościoła,
O godz. 19.00 pouczenie przedchrzcielne na plebanii,
Wtorek – wspomnienie NMP z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej),
Środa – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
Piątek – Jerycho w Sieprawiu. Rozpoczęcie Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00,
zakończenie Apelem Jasnogórskim o 21.00.

3. 20 lipca (sobota), około godz. 9.00 zatrzyma się przy naszym Sanktuarium Piesza Pielgrzymka z Węgier i Słowacji do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Prosimy osoby chętne, o pomoc w przyjęciu Pielgrzymów.

4. Franciszkański Zakon Świecki zaprasza 20 lipca (sobota) na pielgrzymkę na Jasną Górę. Informacje i zapisy u p. Anny Pietrzyk do środy.

5. W przyszłą niedzielę wypada 3 niedziela miesiąca – składka przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.

6. 30 lipca, we wtorek, parafia organizuje jednodniowy wyjazd dla dzieci i młodzieży szlakiem zamków i świątyń Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Zapisy w zakrystii.

7. Dziś przy naszym Sanktuarium prowadzona jest zbiórka pieniędzy na leczenie 8-letniej Karolinki, mieszkanki Zakliczyna, chorującej na ostrą białaczkę limfoblastyczną. To już trzeci nawrót choroby, jedynym ratunkiem jest przeszczep szpiku kostnego.

8. W związku z planowaną organizacją uroczystości z okazji nadania Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie Wójt Gminy Siepraw uprzejmie prosi o zgłaszanie się do Urzędu Stanu Cywilnego par małżeńskich, które zawierały związek w roku 1969 lub wcześniej, a nie zostały odznaczone takim medalem. Zgłoszenia należy kierować do dnia 20.07. br.
Małżonkowie jubilaci, którzy chcieli by otrzymać okolicznościowe błogosławieństwo od ks. abp. Marka Jędraszewskiego, proszeni są o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

9. Grupa Modlitewna przy parafii Narodzenia NMP w Gaju organizuje pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 28.09 – 4.10.2019 r. Szczegółowe informacje w gablotach z ogłoszeniami oraz na stronie parafii w Gaju.

10. Dziękujemy anonimowemu ofiarodawcy, który wymienił wycieraczki przy Sanktuarium. Serdeczne Bóg zapłać!

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego, w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Parafian z ulicy Zachodniej, spod numerów: 12-20.

12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W bieżącej Niedzieli polecamy artykuł pt. Cenna inwestycja" o wolontariuszach ze szkół w Sieprawiu i Zakliczynie.

13. Do wieczności odeszli: +Jan Kicek – jego pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 16.30, oraz +Zbigniew Nostkiewicz – pogrzeb będzie we wtorek o 15.00. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie.