1. Msze Święte w naszej parafii jak zwykle. Na Sumie o godz. 11:00 będziemy przeżywać uroczystą kanoniczną instalację nowego Proboszcza, ks. kan. Pawła Ziębę. O 15:30 Nieszpory po nich Msza o godzinie 16:00.
W okresie wakacji Msze Święte będą sprawowane w następującym porządku: codziennie rano o 6:30 oraz w środy i soboty wieczorem o 18:00.

2. Z kalendarza liturgicznego:
W poniedziałek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
We wtorek wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
W czwartek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
W piątek wspomnienie NMP z Góry Karmel (MB Szkaplerznej)

3. W poniedziałek o godz. 19:00 katecheza przedchrzcielna na plebani.

4. W piątek Jerycho w Sieprawiu. Zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu w godzinach od 15:00 do 21:00. Rozpoczęcie wspólną Koronką do Bożego Miłosierdzia, zakończenie odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę o godzinie 8:00 prosimy Rodziny z ulicy Gajowej spod numerów 24-66.

6. Do wieczności Bóg powołał śp. Aleksandra Gorczycę – jego pogrzeb odbędzie się we wtorek o 15.00. Powierzmy jego duszę Miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.