1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory i Modlitwa za Ojczyznę i naszą archidiecezję; 16.00 – Msza Święta.
*Dziś przypada wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny. W Krzyszkowicach – odpust parafialny.

2. Środa - wsp. św. Marty. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Modlitwa za Ojczyznę.
Piątek - wsp. św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.
Sobota - wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
Pierwsza sobota. Wizyta u Chorych z posługą sakramentalną. Rozpoczęcie wizyty o godz. 8.30.

*Jeszcze przez ten tydzień przyjmujemy zgłoszenia Złotych Jubilatów Małżeńskich, którzy chcą otrzymać okolicznościowe Błogosławieństwo Boże.

*W dniach 6-11 VIII pójdzie 40 Piesza Pielgrzymka z Krakowa na Jasną Górę. Zapisy w dniach od 1 – 5 VIII będą przyjmowane w bazach poszczególnych wspólnot.

3. Służba Liturgiczna z naszej parafii razem ze Służbą Liturgiczną z Rzeszotar, pod opieką duszpasterzy, przeżywają kilkudniowe wakacje nad Bałtykiem.
Duszpasterską pomocą dzisiaj służy nam Ks. Robert Nęcek, profesor Edukacji Medialnej. Za pomoc bardzo dziękujemy.
*Po Mszy Świętej u Ks. Profesora można nabyć książki: „Droga Krzyżowa o kulturze słowa” i „Prymas Stefan Wyszyński jako Mistrz Komunikacji”. Cena 25 zł. i 30 zł.

4. Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach Filia w Myślenicach ogłasza nabór na studia I i II stopnia na kierunki: Ekonomia, Marketing, Finanse, Bezpieczeństwo.
5-letnie studia magisterskie: Edukacja przedszkolna, Psychologia, Pedagogika.
Zapisy w siedzibie Wydziału w Myślenicach przy ul. Jagiellońskiej 8.

5. Urząd Gminy Siepraw przypomina, iż rolnicy w miesiącu sierpniu br. mogą składać wnioski o zwrot akcyzy paliwowej.
* 1 sierpnia br. sobota o godz. 17.00 odbędzie się głośna próba syren.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Ogrodowej, spod numerów: 24 – 39.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W dzisiejszej NIEDZIELI polecamy artykuł na temat historii parafii w Krzyszkowicach - kościoła i patronki św. Anny.

8. Witamy i pozdrawiamy wszystkich gości, którzy spędzają wakacje w naszej Parafii. Przyjmijcie Błogosławieństwo Boże, którego udzielamy wszystkim.