1. Ostatni Dzień Światowych Dni Młodzieży. O godz. 10.00 w Brzegach na CAMPUS MISERICORDIAE Msza Święta posłania i rozesłania młodych świadków miłosierdzia. Po południu, o godz. 17.00 w Tauron Arena Kraków, Ojciec Święty spotka się z wolontariuszami. O godz. 18.15, na lotnisku w Balicach – ceremonia pożegnania Ojca Świętego.

2. W związku z dzisiejszym programem ŚDM zmieniony jest plan Mszy Świętych w naszej Parafii. Msze Święte są dzisiaj o godz. 6.30, 8.00, 15.00 i 17.00; w Olszowicach o godz. 9.00.
Warto chociaż przez pośrednictwo mediów włączyć się w przeżywanie niezwykłego Święta Młodych chrześcijan z całego świata. Jesteśmy świadkami bardzo ważnych chwil dla Kościoła i naszej Ojczyzny.
Módlmy się za Ojca Świętego, wszystkich uczestników i tych, którzy przyjmują u siebie Pielgrzymów.
W dniu dzisiejszym, po powrocie młodzieży z Campus Misericordiae organizatorzy zaplanowali krótkie, modlitewne spotkanie w kościele, z naszymi wolontariuszami, które odbędzie się około godz. 18. Następnie młodzież uda się na wspólny posiłek. Organizatorzy serdecznie proszą, aby wcześniej nie odbierać młodzieży, dopiero po posiłku, gdy młodzież skontaktuje się z rodzinami, tj. ok. godz. 20.
*Pielgrzymi mieszkający u nas, odjadą do swojej ojczyzny jutro, wcześnie rano.

3. W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana.
Poniedziałek – wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
Wtorek - Odpust PORCJUKULI.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – I czwartek – Nowenna do Bł. Anieli Salawy.
Piątek - I piątek – Spowiedź od godz. 16.30; w Olszowicach o godz. 18.30.
Sobota - I sobota. Wizyta u Chorych z posługą sakramentalną, od godz. 8.30.

4. W przyszłą niedzielę w mogilańskim ośrodku zdrowia odbędzie się akcja krwiodawstwa połączona z piknikiem propagującym zdrowy tryb życia całych rodzin. Najcenniejszym darem, jakim jest krew można będzie się podzielić w godzinach od 10.00 do 14.00.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. O sprzątanie Domu Bożego w poniedziałek wieczór, prosimy wszystkie Rodziny z ulicy Topolowej: numery 2-28.

6. Do wieczności odeszli: śp. Tomasz Rogoda oraz śp. Adam Wielgus. Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie.