1. Msze święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Poniedziałek – Święto Przemienienia Pańskiego. Jutro Msze Święte, w naszym Sanktuarium będą o godz. 6.30 i 18.00.
Jutro, z Krakowa wyrusza XXXVIII Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pozostajemy w duchowej łączności z Pielgrzymami, którzy zmierzają do Królowej Polski z modlitwą się w intencjach osobistych i w intencjach naszej |Ojczyzny.
Znakiem naszej duchowej łączności z pielgrzymami niech będzie udział we Mszy Świętej i Komunia Święta, a także troska o trzeźwość o co apelują nasi Pasterze: Kardynałowie, Arcybiskupi i Biskupi.

Środa - wsp. św. Dominika, prezbitera. Po wieczornej Mszy Świętej – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy.
Piątek - święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
Sobota - wsp. św. Klary, dziewicy.

3. We czwartek (9 sierpnia) o godz. 19.00, odbędzie się na Plebanii spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej, na które prosimy również o przybycie Sołtysów, przedstawicieli Gminy, OSP, Orkiestry, Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej, Trzeciego Zakonu, Młodzieży – wszystkich, którzy pragną włączyć się do przygotowania Parafii do uroczystości odpustowych i 100-lecia odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny.

4. 13 sierpnia, w rocznicę beatyfikacji Anieli Salawy, Msza Święta przy Studzience, o godz. 18.00. po Mszy Świętej – procesja z relikwiami do Starego Kościoła.

5. W nocy z 14 na 15 sierpnia, przyjmiemy na nocleg około 100 osób – Pieszą Pielgrzymkę z Zawady koło Limanowej do Kalwarii Zebrzydowskiej. W przyjęciu Pielgrzymów mamy obiecaną pomoc od Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. Ale potrzebna będzie pomoc licznych wolontariuszy, o co bardzo prosimy.

6. Msze Święte w tym tygodniu będą: rano – codziennie o 6,30; wieczorem, o 18.00 w następujące dni: poniedziałek, środa i sobota.

7. Wójt Gminy Siepraw Tadeusz Pitala zaprasza na „Muzyczną Noc Przebojów”, która odbędzie się 11 sierpnia na kompleksie Sportowym Słoneczny Park w Sieprawiu. Początek imprezy o godz. 19.00.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego, w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Anieli Salawy, spod numerów: 93 – 116.

9. Do wieczności odeszli: śp. Jolanta Chorobik, śp. Franciszek Żelazny, śp. Marek Kasperek. WIECZNE ODPOCZYWANIE, RACZ IM DAĆ, PANIE.