1. Dzień uczczenia obrazu Jezusa Miłosiernego, modlitwa z Koronką Bożego Miłosierdzia i zawierzenia świata miłosierdziu Bożemu.
*Dziś rozpoczyna się 74. Tydzień Miłosierdzia (przeniesiony z października na ten termin). Składka przeznaczona jest na potrzeby Caritas.
*Przy naszym Sanktuarium jest przeprowadzana KWESTA na HOSPICJUM ŚW. ŁAZARZA W KRAKOWIE – POLA NADZIEI.
*Przy stolikach z prasą katolicką są ulotki z informacją i prośbą o 1 % na rzecz Fundacji Bonifraterskiej w Konarach.
*Po południu -: godz. 15.00 – nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona w tym roku z 25 III). Ten dzień będzie przeżywany jako Dzień Świętości Życia. Msze Święte: godz. 6.30, 18.00 i w Olszowicach o godz. 19.00. Podczas Mszy Świętych można będzie podjąć ADOPCJĘ DUCHOWĄ. Tekst deklaracji można pobrać z ołtarza Bl. Anieli Salawy. Prosimy o jego wypełnienie, odcięcie właściwej strony i przynieść jutro na Mszę Świętą.
*Jutro, o godz. 19.00, na Plebanii – katecheza przed chrzcielna. Uroczyste udzielenie sakramentu chrztu dzieciom – w przyszłą niedziele – na Sumie, o godz. 11.00

3. Wtorek – po Mszy Świętej wieczornej próba do Pierwszej komunii Świętej wszystkich dzieci z klas III, przygotowujących się do tej ważnej i pięknej uroczystości religijnej.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – spotkanie Kandydatów do bierzmowania, z klas II Gimnazjum.

4. W przyszłą niedzielę, trzecia niedziela. Ofiary zbierze Duszpasterska Rada Parafialna na Pomnik św. Jana Pawła II i cztery Tablice poświęcone Bł. Anieli Salawy – z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości i 40-lecia wyboru na Stolicę Apostolską.

5. 12 maja br. odbędą się V Myślenickie Targi Pracy. Będą prezentowane atrakcyjne oferty. Powiatowy Urząd Pracy zachęca do uczestnictwa wszystkie osoby poszukujące zatrudnienia.

6. Urząd Gminy Siepraw informuje, iż do 13 kwietnia (piątek) przyjmuje zgłoszenia na odbiór odpadów wielkogabarytowych, których zbiórka odbędzie się w dniach od 17 do 27 kwietnia 2018 r.

7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej, w dzisiejszej „Niedzieli” polecamy wywiad z rektorem sanktuarium Bożego Miłosierdzia – „Tu dokonują się prawdziwe cuda”.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Zarusinki, spod numerów: 103 – 123.