Trwamy w radości ze zmartwychwstania Chrystusa. To wydarzenie jest szczególnym znakiem tego, że Bóg zlitował się nad grzesznymi ludźmi i całemu światu okazał swoje miłosierdzie. O godz. 15:30 Nieszpory i koronka do Miłosierdzia Bożego, o 16:00 Msza św.
Na godz. 18.00 w Starym Kościele zapraszamy na koncert finałowy WARSZTATY GOSPEL. Dziś trzecia niedziela miesiąca – składka z Mszy św. na inwestycje, szczególnie na wymianę drzwi w kościele. Do zakończenia inwestycji pozostało jeszcze zamontowanie ozdobnych elementów na główne drzwi, prace malarskie wokół drzwi oraz wymiana zewnętrznych drzwi na balkon obok chóru i okien w zakrystii.

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Na Mszę św. o 18.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców.

Środa – Po Mszy św. o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek – III piątek miesiąca. Zapraszamy do uczestnictwa w modlitewnym Jerycho. Rozpoczęcie koronką do Bożego Miłosierdzia o 15 a zakończenie Apelem Jasnogórskim o 21. Msza Św. w Olszowicach o 18:00. Zapraszamy na spotkanie Grupy Apostolskiej po Mszy Świętej wieczornej.

Sobota – o godz. 10:00 w salce na plebani spotkanie dla dzieci z Małego Apostoła i scholii.

O wsparcie na sprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu prosimy parafian z ulicy Granicznej.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli” „Gościa Niedzielnego”, miesięczników „Staś” i „Mały Gość” dla dzieci oraz naszej parafialnej gazetki „Archanioł”. W „Niedzieli” polecamy porady dla rodziców „Bądź ostrożny z tymi zwrotami”.

„Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów w Krakowie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności tegorocznych ósmoklasistów, do udziału w Dniu Otwartym Liceum Pijarów, który odbędzie się 22 kwietnia w godz. 9:00-14:00 w budynku szkoły przy ul. Akacjowej 5 w Krakowie.
Więcej informacji o szkole i rekrutacji można znaleźć na stronie: liceum.pijarzy.pl