1. Dziś przypada trzecia niedziela miesiąca. Na sumie uroczyste udzielenie sakramentu Chrztu Świętego.
*O godz. 15.00 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
*Składamy dziś ofiary na inwestycje parafialne.

2. W poniedziałek przypada święto katedry św. Piotra Apostoła.
We wtorek – spotkanie kandydatów do Bierzmowania, klasy II, o godz. 17.00.
W środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W piątek Droga Krzyżowa:
* o 16.00 dla dzieci,
* po Mszy Świętej o 17.00 dla dorosłych,
* o 20.00 dla młodzieży,
* o 18.00 w Olszowicach.
W sobotę – po wieczornej Mszy Świętej w salce na plebanii spotkanie Małego Apostoła i Grupy Apostolskiej.

3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na misje „Ad Gentes” a na Gorzkich Żalach składka na przystrojenie Grobu Pańskiego.

4. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela proszone są, aby do przyszłej niedzieli dokonać wpłaty kolejnej raty za pielgrzymkę w kwocie 1000zł.

5. Bóg zapłać za sprzątanie Domu Bożego i złożoną ofiarę, o sprzątanie w sobotę o godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Galicyjskiej, nr 168- 206.

6. W zakrystii można nabyć Baranki Caritas, z których dochód przeznaczony jest na pomoc ubogim.

7. Wczoraj pożegnaliśmy + Jana Sudra. Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie.