1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 Msza Święta.
W trosce o zdrowie innych zachowujmy zasady związane z czasem pandemii.
*Dzisiaj składka jest przeznaczona na Remont Kościółka Św. Marcina.
Na ten cel można składać ofiary również przelewem na Konto Parafialne /konto jest podane na stronie internetowej parafii/.

2. W dniach od 18 do 25 stycznia Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, zakończenie świętem Nawrócenia św. Pawła Apostoła (25 stycznia).

3. Wtorek - wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

4. W czwartek (21 stycznia) obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w modlitwach.

5. W przyszłą niedzielę, 24 stycznia, na prośbę Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, podczas każdej Mszy Świętej, we wszystkich parafiach, modlitwa w intencji poszkodowanych i ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Zbiórka datków przed kościołami na ten cel.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W bieżącym numerze Niedzieli polecamy artykuły o inauguracji Jubileuszowego Roku św. Jakuba.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy Rodziny zamieszkałe na ul. Prostej i na ul. Akacjowej.

8. Do wieczności Bóg powołał śp. +Michała Wielgusa i śp. +Janiny Marek.
Polećmy ich duszę Miłosierdziu Bożemu:
Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.