Gościmy w naszej parafii P. Adriana Pakułę, autora znanych w całej Polsce rekolekcji „ODDANIE 33”. Pan Adrian opowie swoje świadectwo i zaprosi nas do przeżycia 33 dniowych rekolekcji oddania Matce Bożej. Będzie też możliwość nabycia książek z rozważaniami rekolekcyjnymi.

O 15.30 kolędowanie przy szopce prowadzone przez Franciszkański Zakon Świeckich.

Codziennie w tygodniu (w dni powszednie) przed wieczorną Mszą św. o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Kalendarz liturgiczny:

Środawspomnienie św. Antoniego, opata, słynnego pustelnika żyjącego na przełomie III i IV w.  O 17.45 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek - wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara (1842-1924) biskupa, profesora i rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jerycho w Sieprawiu. Możliwość prywatnej Adoracji Najświętszego Sakramentu w godzinach 15.00 – 21.00. Wystawienie Najśw. Sakramentu będzie w kaplicy Matki Bożej. Rozpoczęcie – wspólnym odmówieniem koronki do Bożego Miłosierdzia. O godz. 20 w głównym ołtarzu zapraszamy na kolędowe uwielbienie prowadzone przez scholę Emmanuel. Zakończenie o 21.00 Apelem Jasnogórskim. Spotkanie Grupy Apostolskiej po Mszy św. wieczornej o 18.00.

Dziękujemy parafianom z ulicy Bł. Anieli Salawy za zebrane ofiary na sprzątanie kościoła. Dziękujemy także tym, którzy podjęli się trudu zbierania ofiar na ten cel.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, miesięczników „Mały Gość” i „Głos św. Franciszka” oraz naszej gazetki parafialnej „Archanioł”.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Nazaret” zaprasza do Sanktuarium NMP w Myślenicach na Rekolekcje Ewangelizacyjne. To czas który może zmienić nasze życie. Pogłębić Naszą wiarę. Przybliżyć do P. Boga. Rozpoczęcie 22.01 godz. 18.00.

Prowadzi O Krystian Jucha ze Szkołą Nowej Ewangelizacji.

Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Chlebdę. Polecajmy Go miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu…