1. Msze Święte – jak zwykle.
Na Sumie - uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.
Po południu – o godz. 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.
*Dzisiejsze ofiary – składka na tacę, są przeznaczone na spłacenie posadzki w Starym Kościele. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na inwestycje parafialne.

2. Poniedziałek – wsp. Św. Piusa X, papieża.
Wtorek - wsp. Najświętszej Maryi Panny, Królowej.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek - ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA.
Sobota - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ.
*Msze Święte w sobotę będą o godz. 6.30, 18.00 i w Olszowicach o 19.00.
*Odnowienie Aktu zawierzenia narodu polskiego Matce Bożej.
*XLV Pielgrzymka Służby Liturgicznej i Ruchu Światło Życie do Kalwarii Zebrzydowskiej
*Wyjazd do Kalwarii z parkingu przy kościele, o godz. 8.00.
Chętnych na Pielgrzymkę do Kalwarii prosimy o zapisanie się na listę Pielgrzymów, w zakrystii do środy wieczór.
*Hasło Pielgrzymki: SŁUGA NIEPOKALANEJ

3. Uroczystości odpustu ku czci Bł. Anieli Salawy rozpoczną się w środę 6 września /TRIDUUM/.
Dzień odpustu – w sobotę 9 września. Uroczysta Suma pod przewodnictwem Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego będzie 9 września o godz. 18.00.

4. Bóg zapłać Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Orkiestrze Sieprawiance za udział we Mszy Świętej przy Studzience i w procesji z relikwiami do Starego Kościoła, w rocznicę beatyfikacji Anieli Salawy.
Bóg zapłać tym osobom, które przygotowały ołtarz i dekorację. Bóg zapłać wszystkim uczestnikom tej uroczystości.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w piątek, o godz. 19.00, prosimy Rodziny z ulicy Modrzewiowej i Polnej.

6. Do wieczności odeszła nasza parafianka, śp. Stefania Kicek.
Wieczny odpoczynek, racz jej dać, Panie.