1. Przeżywamy OKTAWĘ BOŻEGO CIAŁA. Codziennie Procesja Eucharystyczna po Mszy Św. wieczornej. Dzisiaj – procesja – po Sumie; o godz. 15.30 – Nieszpory.
*Przy naszym Sanktuarium odbywa się KWESTA na cele działalności Towarzystwa Walki z Kalectwem.

2. Bóg zapłać za przygotowanie Ołtarzy na Procesje Bożego Ciała, za zrobienie porządków i dekoracji na całej trasie Procesji /od Sanktuarium do Kaplicy Matki Bożej Pocieszenia w Łyczance/. Bóg zapłać strażakom za asystę i kierowanie ruchem wraz z Policją, Orkiestrze SIEPRAWIANCE, Pocztom Sztandarowym, niosącym baldachim i feretrony, Trzeciemu Zakonowi, Zespołowi Folklorystycznemu, dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym na dzwoneczkach, Grupie Apostolskiej, Służbie Liturgicznej, Służbie Kościelnej, Duszpasterskiej Radzie Parafialnej, Księżom Wikariuszom – i wszystkim uczestnikom za wspólne wyznanie wiary w Jezusa Syna Bożego, obecnego w Najświętszym Sakramencie.

3. Wtorek - Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Odpust w Rzeszotarach.
Czwartek - Zakończenie Oktawy Bożego Ciała. *Tradycyjne poświęcenie wianków.
Piątek - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA.
*Wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
*Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
*Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu zadośćuczynienia: „Najmilszy Jezu”.
*Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
Sobota - wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

4. W przyszłą niedzielę – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA i PAWŁA. Składka na „świętopietrze”, czyli na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

5. W piątek zakończenie Roku Szkolnego. W tym dniu Msze Święte dziękczynne za rok szkolny odbędą się: o godz. 8.00 – dla Gimnazjum; o godz. 9.00 dla Szkół Podstawowych;
w Olszowicach – o godz. 9.30. Na Mszę Św. zapraszamy dzieci, rodziców i wychowawców.
*Spowiedź na zakończenie roku szkolnego – we środę o godz. 16.00.
*Spotkanie katechetów – we środę, o godz. 19.00 na plebanii.

6. Dzisiaj, o godz. 17.00, w Sali konferencyjnej przy hali sportowo-widowiskowej odbędzie się koncert chóru dzieci i młodzieży z Sieprawia wraz z chórem ORAWSKIEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ, na który zapraszaj Dyrekcja Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Sieprawiu. Koncert będzie uwieńczeniem trzydniowych warsztatów wokalno tanecznych, które odbyły się na Orawie.

7. Spotkanie z przedstawicielami Biura Orlando dla wyjeżdżających na parafialną pielgrzymkę do Włoch – we wtorek 24 VI po wieczornej Mszy Św. i nabożeństwie. Na spotkaniu należy wpłacić ostatnią ratę opłaty za pielgrzymkę.

8. Bóg zapłać Rodzicom młodzieży bierzmowanej za porządki w kościele i wokół, za kwiaty i za dar ołtarza – kwotę pieniężną na nowe dywany do naszego Sanktuarium. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy rodziny z ulicy Myśliwskiej – z numerów: 68, 70, 71, 75, 78, 81, 82, 83.

INTENCJE MSZALNE: 23 VI – 29 VI 2014 r.

Poniedziałek:

1) +Olga Głąb.

2) O Opiekę Bożą nad Moniką za wstawiennictwem Bł. Anieli

Salawy.

18.00:

1) +Stanisław Salawa 6 r. śm.

2) +Władysłąw Kaim +Janina ż.

Wtorek:

1) +Jan Matoga.

2) +Maria Kicek – od męża.

1) +Jan Matoga 6 r. śm.

2) +Władysław Irzyk.

Środa:

1) +Jan Sarga – od żony.

2) +Jan Marek 4 r. śm.

18.00:

1) +Elżbieta Batko 1 r. śm. +Wacław m.; +Józef Mentel 1 r. śm.

+Irena ż.

2) +Stefania Nowak 1 r. śm.

Czwartek:

6.30:

1) +Irena Bujas –od rodziny Figlów.

2) Dziękczynna z prośbą o Błog. Boże dla Tomasza i Magdaleny

i syna Tomasza z okazji 5 r. ślubu.

18.00:

1) +Józef Siatka –od rodziny Siemieńskich.

2) +Piotr Dyrda +Joanna ż. +Stanisław s.

Piątek:

6.30:

1) +Władysław +Antonina Kiszka +Maria c.

2) O dary Ducha Świętego i Błog. Boże na każdy dzień dla ks. Proboszcza, wszystkich Kapłanów obchodzących rocznicę świeceń kapłańskich.

18.00:

+Piotr Sałach +Helena ż. +Zbigniew s.

Sobota:

6.30:

1) +Ireneusz Figiel +Beata c.

2) +Barbara Tylek 1 r. śm

18.00:

1) +Halina Gryglaszewska +Halina Wilk.

2) Dziękczynna w 40 ROCZNICĘ ŚLUBU GENOWEFY
i STANISŁAWA PRZĘCZEK z prośbą  o zdrowie i dalszą Opiekę Bożą.

Niedziela:

+Piotr Baran.

8.00:

+Helena Sałach +Piotr m. +Zbigniew s.

9.30:

+Helena Zając 19 r. ś. +Mariusz s.

11.00:

ZA PARAFIAN.