1. Dziś druga niedziela miesiąca.

Po południu: godz. 15.30 – Nieszpory, o godz. 16.00 –Msza Święta.

2. We wtorek przypada wspomnienie św. Bonawentury biskupa i doktora Kościoła, w środę Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej), w piątek św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.

3. W środę przypada 3 rocznica śmierci ks. bp Albina Małysiaka. Pamiętajmy o wielkim przyjacielu Sieprawia w naszych modlitwach. Msza św. w intencji św. pamięci ks. biskupa w środę o 6.30.

4. W nadchodzący piątek będziemy przeżywać Jerycho w Sieprawiu. Rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00, zakończenie Apelem o godz. 21.00.

5. W przyszłą niedzielę na sumie udzielimy sakramentu Chrztu Świętego. Pouczenie przedchrzcielne dla rodziców i chrzestnych w poniedziałek o godz. 18.00 na plebanii.

6. Ofiary złożone w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na inwestycje parafialne - prace na cmentarzu, których rozmiar można zobaczyć na planach w gablotach wokół kościoła.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się XV ogólnopolski tydzień św. Krzysztofa. Wielu z nas jest kierującymi, warto podziękować Bogu za bezpieczne podróżowanie, wspierając akcję MIVA Polska – „1 grosz za 1 kilometr”. Informacje na plakatach.

8. Działa już Centrum Medyczne Siepraw w budynku spółdzielni Karpaty (ul. Jana Pawła II 38) i zaprasza Pacjentów zainteresowanych profesjonalną opieką lekarza rodzinnego oraz specjalistów.

9. Bóg zapłać za porządki w kościele, w przyszłą sobotę, o sprzątanie prosimy mieszkańców ul. Górskiej, numery od 13 do 39.

INTENCJE MSZALNE: 14 VII – 20 VII 2014 r.

Poniedziałek: godz. 6.30: + Jan Sarga – od brata Andrzeja z rodziną

Wtorek: godz. 6.30: + Maria Wrona – od sąsiadów z Łyczanki

Środa: godz. 6.30: 1.) + ks. bp Albin Małysiak

+ Jan Kowalczyk

+ Bogusława Mitręga – od kolegów i koleżanek z Konsorcjum Ochrony Kopalni z Woli

2.) O bł. Boże dla Ewy i Marka w 5 r. ślubu

18.00: + Rozalia Michał, Kazimierz Dobosz

Czwartek: godz. 6.30: 1) + Maria Wrona – od wnuczki Marii wraz z rodziną

Piątek: godz. 6.30: + Zofia Zbrzeska z d. Bujas – 4 r. śmierci

Sobota: godz. 6.30: + Feliks Kwinta – 4 r. śmierci

2) + Wiesława Wielgus – od rodziny Kozikowskich

Niedziela: godz. 6.30: + Alojzy Motyka, + Antonina ż., + Krystyna c.

18.00: + Jan Sarga, + Anna siostra

18.00: + Stefania Cygan w r. śmierci

8.00: + Tadeusz Bętkowski

9.30: + Jan Wandas – 10 r. śmierci