1. Msze Święte- jak zwykle. Po południu: 15.30 nieszpory; 16.00 Msza Święta.

2. W poniedziałek wspomnienie Jana Marii Vianneya, prezbitera.

Wtorek- rocznica poświęcenia Rzymskiej Bazyliki Najświętszej Maryi Panny

Środa- Święto Przemienienia Pańskiego

• Na Jasną Górę z Wawelu wyrusza XXXIV Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Krakowskiej, bądźmy w duchowej łączności z tymi, którzy w utrudzeniu niosą do Matki Bożej swoje i nasze troski

Czwartek- pierwszy czwartek. Nowenna do bł. Anieli Salawy. Przyjdźmy na 18.00 licznie w ramach przygotowania do X rocznicy erygowania Sanktuarium

Piątek- wspomnienie św. Dominika prezbitera

Sobota- Święto Świętej Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy. Okazja do modlitwy za Europę, o wierność europejskich narodów i państw Ewangelii i chrześcijańskim wartościom.

1. 13 sierpnia, w XXIII rocznicę beatyfikacji Anieli Salawy, tradycyjnie odbędzie się Msza Święta przy Studzience i procesja do Starego Kościoła z relikwiami bł. Anieli Dróżkami Sieprawskimi. Msza Święta „pod niebem” będzie  o godzinie 18.00.
  1. Odpust ku czci bł. Anieli Salawy z dziękczynieniem za 10 lat Sanktuarium- 9 września (ipsa die- wtorek)
  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za kwiaty na ołtarze. O sprzątanie domu bożego w sobotę, prosimy parafian z ulicy Górskiej- numery: od 89 do 116.

2. Serdecznie dziękujemy księdzu Janowi Wasilewskiemu za pomoc duszpasterską w naszej Parafii. Ksiądz Jan wraca na Białoruś, gdzie pracuje w Parafii Wołczyn. Dziękując za Jego serdeczność i pomoc równocześnie życzymy księdzu błogosławieństwa Bożego w dalszej kapłańskiej posłudze za przyczyną bł. Anieli Salawy.
  1. W tym tygodniu zmarła pani Helena Uczniak, wieloletnia gospodyni plebanii w Sieprawiu. Służyła z wielkim poświęceniem księdzu Prałatowi Marianowi Małysiakowi i pracującym tutaj księżom. Pogrzeb odbył się w piątek, na cmentarzu w Juszczynie.

Wieczne odpoczywanie racz zmarłym dać Panie…

INTENCJE MSZALNE: 4 VIII – 10 VIII 2014 r.

Poniedziałek:

6.30:

+Michał Dudek +Wiktoria ż. +Antonina c.

Wtorek:

+Wiesława (fem.) Wielgus.

Środa:

6.30:

+ Jan Matoga 8 r. śm. ++rodzice ++teściowie.

18.00:

+ Jan Grochal 19 r. śm. +Zofia ż.

Czwartek:

18.00:

+Józef Dorsz –od córki Małgorzaty z rodziną.

+Dioniza i +Zuzanna Gałaś +Agata c.

Piątek:

6.30:

++Irena Firek –od siostry Marii i siostry zakonnej z Krakowa.

Sobota:

Dziękczynna w 90 ROCZNICĘ URODZIN STANISŁAWY SUDER

z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo.

18.00:

Dziękczynno-błagalna w 35 ROCZNICĘ ŚLUBU MARII i JANA TYLEK.

Niedziela:

6.30:

+ Stanisław +Felicja Wielgus +Stefan i +Henryk ss.

8.00:

+ Łukasz  Bugaj 11 r. śm. i ++ z rodziny.

9.30:

+ Alina Wandas 5 r. śm.

11.00:

Za Parafian

16.00:

+ Michalina Matoga 10 r. śm. +Henryk m.