1. W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie bł. Jana Beyzyma, prezbitera.

*Dziś obchodzimy Dzień Papieski. W jego ramach zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik pontyfikatu Jana Pawła II, wybranego na Stolicę Piotrową 16 października 1978 r. *Msze Święte – jak zwykle. *O godz. 15.30 – Nabożeństwo Różańcowe.

*Po Mszy Św. o godz. 16.00 – spotkanie uczestników pielgrzymki do Włoch /na plebanii/.

2. Poniedziałek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.

*Godz. 19.00 – Katecheza przed chrzcielna, na plebanii.

Wtorek - (14 października) przypada Dzień Edukacji. Nauczycielom, wychowawcom i katechetom życzymy Błogosławieństwa Bożego w trudnej i odpowiedzialnej pracy.

Środa       -    wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.

Czwartek  -  wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

*Godz. 17.30 – Spotkanie kandydatów do bierzmowania /klasy III/.

Piątek       -  wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

*Trzeci piątek. *Zapraszamy na JERYCHO W SIEPRAWIU. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do godz. 21.00. W tym czasie każdy jest zaproszony na chwilę osobistej ADORACJI. Na rozpoczęcie – wspólna Koronka do Bożego Miłosierdzia. Na zakończenie – Apel Maryjny.

Sobota     - ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY. Święto patronalne Pracowników
                       Służby Zdrowia.

*O godz. 9.00 spotkanie kandydatów na ministrantów.

3. W sobotę /18 października/ odbędzie się Pielgrzymka Młodzieży Grup Apostolskich do Sanktuarium św. Jana Pawła II - Centrum „Nie lękajcie się” w Krakowie. Zapraszamy wszystkich, którzy prowadzili rekolekcje apostolskie lub w  nich uczestniczyli. Uroczysta Msza Święta dziękczynna za kanonizację św. Jana Pawła II odbędzie się o godz. 10.00. Pozostałe informacje na plakacie.

*O godz. 19.00 w Starym Kościele odbędzie się przedstawienie z okazji Dnia Papieskiego.
W przedstawieniu wystąpią Koło Recytatorskie Gimnazjum w Sieprawiu i Szkoły Podstawowej w Łyczance, Chór Szkoły Podstawowej w Łyczance i Czechówce, Zespół Instrumentalny. ZAPRASZAMY.

4. W przyszłą niedzielę – trzecia niedziela. Ofiary podczas Mszy Świętych są przeznaczone na prace na cmentarzu.

5. Od przyszłej niedzieli Grupa Apostolska rozpoczyna przy kościele AKCJĘ ZNICZ.

U młodzieży można będzie zaopatrzyć się  również w biało czerwoną flagę symbol Państwa Polskiego.

*Za tydzień, w Kancelarii Parafialnej, będzie można zgłaszać imiona zmarłych, których chcemy  polecić Bogu podczas wypominków.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Parafian mieszkających na ulicy Długiej, spod numerów: 106, 108, 111, 114, 116, 118, 120, 124, 125, 126.

7. Do wieczności odeszli: śp. Stefania Kawa i śp. Anna Bujas /ostatnio zamieszkała w Krakowie/. Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie.

INTENCJE MSZALNE: 13 X – 19 X 2014 r.

Poniedziałek:

6.30:

+Józef Bujas i =Helena ż. w r. śm.

18.00:

1) +Anna Dobosz +Józef Dobosz.

2) „ROCZEK” Huberta – o Opiekę Bożą.

Wtorek:

+Jan Kowalczyk 3 r. śm.

18.00:

1) +Piotr Pilch +Eleonora ż. +Maria c. +Tadeusz s.

2) +Franciszek Czerwień 12 r. śm.

Środa:

1) +Jan Suder 23 r. śm.

2) +Henryk +Zofia Salawa.

18.00:

1) +Jadwiga +Antoni i ++z rodziny.

2) +W 50 ROCZNICĘ MAŁŻEŃSTWA ZOFII i LEONA TYLEK

- dziękczynna z prośbą o dalszą Opiekę Bożą.

Czwartek:

6.30:

1) +Jerzy Suder –od najbliższej rodziny.

2) +Zofia Synowiec –od brata Stanisława z rodziną.

18.00:

+Antonina Bętkowska –od wnuczki Wioletty z rodziną.

Piątek:

6.30:

+Władysława (fem.)Wielgus 3 r. śm. +Michał m.

18.00:

+Stefania +Stanisław Matoga +Irena c.

Sobota:

6.30:

Dziękczynna w 30 ROCZNICĘ ŚLUBU ZOFII i KRZYSZTOFA CZECH.

1) W 40 ROCZNICĘ ŚLUBU MARII i STEFANA GROCHAL

z prośbą o Opiekę Bożą na dalsze lata życia.

2) W 55 ROCZNICĘ ŚLUBU ZOFII i MARIANA SOBCZYK –
  o Błog. Boże, Opiekę Matki Bożej i za przyczyną Bł. Anieli Salawy.

3) +Marian Grabowski.

Niedziela:

6.30:

+Stanisław Przęczek –od rodziny Władka i Ryszarda Kyrc z rodziną, od siostry Janicz z rodziną, od Janiny Przęczek..

8.00:

+Michał +Michalina Kowalczyk.

9.30:

Dziękczynna za 15 lat małżeństwa MAGDALENI i RAFAŁA,
z prośbą o Błog. Boże dla całej rodziny.

11.00:

ZA PARAFIĘ i NOWOOCHRZCZONYCH PARAFIAN.

16.00:

W 40 ROCZNICĘ ŚLUBU MARII i JÓZEFA – dziękczynna,
z prośbą o zdrowie, Błog. Boże dla całej rodziny, za przyczyną
Bł. Anieli Salawy.