1. W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie Matki Bożej Miłosierdzia, wspomnienie św. Małgorzaty Szkockiej, wspomnienie św. Gertrudy, dziewicy, oraz rocznica poświęcenia rzymskich bazylik św. Piotra i św. Pawła, apostołów.
*Na sumie uroczyste udzielenia sakramentu chrztu świętego.
*Po południu: godz. 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Poniedziałek - wp. Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
Wtorek - wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, oraz wsp. św. Romana – imieniny wikariusza, Księdza Romana Zapały.
Księdzu Romanowi i wszystkim solenizantom tego tygodnia życzymy wiele Bożych łask. *Msza Święta w intencji Księdza Romana – w niedzielę, o 11.00.
Środa - wsp. bł. Salomei, zakonnicy. *Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – wsp. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
Piątek - wsp. Ofiarowania Najśw. Maryi Panny. Trzeci piątek.
Zapraszamy do wzięcia udziału w JERYCHO W SIEPRAWIU /piątek/ - do indywidualnej, w ciszy, Adoracji Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.
Rozpoczęcie wspólną Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00; zakończenie wspólnym Apelem Maryjnym o godz.21.00.
Sobota - wsp. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej i muzyków kościelnych: organistów, dyrygentów, chórów i scholi liturgicznych.

3. W przyszłą niedziele przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Na sumie o godz. 11.00 uroczyste przyjęcie nowych ministrantów i kandydatów.

4. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Inwestycje Parafialne. Dzięki odpowiedniej pogodzie możemy kontynuować prace na cmentarzu. Wykonujemy drogi dojazdowe i ścieżki. Ta inwestycja jest bardzo kosztowna. Dlatego z całego serca dziękujemy za ofiary Parafian na ten cel.
*W przyszłą niedzielę składka na Światowy Dzień Młodzieży Kraków 2016.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy Rodziny z ulicy Wielickiej: 77, 131, 141; z ulicy Prostej: 12; i z ulicy Akacjowej 16, 20, 24, 26, 28, 32, 34, 42.

6. W dniu dzisiejszym WYBORY SAMORZĄDOWE. Wybieramy władze Gminy, Powiatu i Małopolski. Pójście do wyborów niewiele kosztuje. A im większy procent mieszkańców weźmie udział w wyborach, tym bardziej reprezentatywne ukonstytuują się władze. Zachęcamy wszystkich uprawnionych Parafian do wyrażenia swojego zdania przez oddanie głosu.

7. Na dzień dzisiejszy i nadchodzący tydzień przyjmijcie Bracia i Siostry Błogosławieństwo Boże.

INTENCJE MSZALNE: 17 XI – 23 XI 2014 r.

Poniedziałek:

6.30:

+Matoga Wojciech +Stefania ż. +Michał Chorobik.

17.00:

1)  W 35 ROCZNICĘ ŚLUBU LUCYNY i ANDRZEJA.

2) +Stanisław Sordyl.

Wtorek:

6.30:

+Piotr Rosół –od córki z rodziną.

17.00:

1) +Kazimierz Kowalczyk 13 r. śm.

2) +Józef Gałaś –od syna Leszka z żoną Anną.

Środa:

+Franciszek Chwistek.

17.00:

1) +Weronika Suder +Leon m.

2) +Zofia Kurek –od rodziny Hachliców.

Czwartek:

6.30:

1) +Ewa +Władysław Świder.

2) +Joanna Mitan –od córki Teresy z rodziną.

17.00:

+Martyna Okrzesik 1 r. śm.

Piątek:

6.30:

+Stanisław Kominiak +Maria ż.

17.00:

18 ROCZNICA URODZIN MATEUSZA – prośba o zdrowie, Błog. Boże, za wstawiennictwem Bł. Anieli Salawy.

Sobota:

6.30:

+Ludwik Przęczek 27 r. śm.

17.00:

1) 40-lecie MAŁŻEŃSTWA JANA i MAŁGORZATY GÓRNISIEWICZ – dziękczynna z prośbą o Błog. Boże na dalsze lata.

2) +Stanisław Dziektarz 25 r. śm.

Niedziela:

6.30:

+Anna Pitala 10 r. śm. +Alfons m. +Tomasz wnuk.

8.00:

+Ferdynand.

9.30:

W intencji Kasi – o zdrowie i Błog. Boże.

11.00:

O Błog. Boże dla Księdza Romana Zapały z okazji imienin.

16.00:

+Mieczysław Kołodziejczyk 36 r.śm.+Michalina ż.