1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Kalendarz Liturgiczny:
*Poniedziałek – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
- nauka przedchrzcielna o godz. 18.00 na plebanii
*Środa – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
*Czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
– Matki Bożej Szkaplerznej, Msze Święte o 6.30, 18.00 i 19.00 w Olszowicach
- jest to rocznica śmierci ks. bp Albina Małysiaka, wielkiego przyjaciela Sieprawia,
Msza Święta w Jego intencji będzie w czwartek, o godz. 18.00.
*Piątek – Jerycho w Sieprawiu, rozpoczęcie o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego, zakończenie o 21.00 Apelem Jasnogórskim.

3. Msze święte w tym tygodniu codziennie o 6.30, wieczorem o g. 18.00 nie będzie Mszy w poniedziałek i wtorek. Wszystkim wypoczywającym życzymy miłych wakacji.

4. Składamy serdeczne Bóg Zapłać wszystkim osobom, które przyczyniły się do pięknego przyjęcia pielgrzymów z Trzemeśni idących na Jasną Górę. Bóg zapłać za osobiste zaangażowanie, upieczone ciasta a także za ofiary pieniężne.

5. Najbliższa niedziela to 3 niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na pokrycie kosztów inwestycji parafialnych na cmentarzu. Dokładając się do tej składki dbamy o piękno cmentarza, spłacając dług wdzięczności, jaki mamy wobec naszych przodków.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O sprzątanie kościoła w sobotę o godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Słowiańskiej z domów od 27-38.

7. Zespół Szkół Techniczno- Ekonomicznych w Myślenicach zaprasza do zapoznania się z ofertą studiów niestacjonarnych odbywających się we współpracy z Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie oraz Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Informacje na plakatach oraz na stronie www.studia.myślenice.pl.

8. Zachęcamy do nabycia szczególnego numeru tygodnika katolickiego „Niedziela” w którym możemy znaleźć relację z naszego parafialnego pikniku Światowych Dni Młodzieży.

INTENCJE MSZALNE: 13 VII – 19 VII 2015 r.

Poniedziałek:

+ Helena i Stanisław Bętkowscy, + Maria i Albert Buczek

Wtorek:

1) + Zofia Baran – od rodziny Matogów

2) +Antoni Siemieniec – od Haliny i Stanisława Szczurek

Środa:

+ Henryk Babiński – od sąsiadów z Sieprawia

+ Henryka (f.) Matys

Czwartek:

1) + Józef Chorabik i ++rodzice

+ Ks. Bp. Albin Małysiak

Piątek:

2) O zdrowie, wszelkie łaski Boże dla Zofii i Władysława Martynowskich

18.00:

Dziękczynna w 45 r. ślubu Wandy i Kazimierza z prośbą o bł. Boże za wst. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, św. Jana Pawła II i bł. Anieli Salawy

Sobota:

6.30:

Dziękczynna w 15 r. ślubu Lucyny i Mariusza Lenart, z prośbą o zdrowie i bł. Boże

18.00:

Dziękczynna z prośbą o bł. Boże dla całej rodziny, opiekę Matki Bożej i wst. Bł. Anieli Salawy w 25 r. ślubu Adama i Marty Suder

Niedziela:

+ Stanisław Wielgus, + Feliksa ż., ++ rodzice

8.00:

+ Józef Mika, Julia ż. w 19 r. śm.

9.30:

+ Jan Wandas w 11 r. śm.