1. Msze Święte – jak zwykle.
*Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.
*Trzecia niedziela. Ofiary dzisiejsze są na spłacenie wykonanych inwestycji na naszym
Parafialnym Cmentarzu. Za te ofiary i wszelką życzliwość, składamy serdeczne Bóg zapłać!

2. Poniedziałek – wsp. bł. Czesława, prezbitera.
Środa - wsp. św. Marii Magdaleny.
*Odpust w Głogoczowie. Suma odpustowa, o godz. 18.00.
Czwartek - Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.
Piątek - wsp. św. Kingi.
Sobota - wsp; św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa, patrona podróżujących.
*Błogosławienie pojazdów - po Mszy Świętej rannej i wieczornej.
(Przy poświęceniu pojazdów można będzie złożyć ofiarę na środki lokomocji dla misjonarzy pracujących w trudnych warunkach w misyjnych krajach).

3. W sobotę (25 VII), około godziny ósmej (rano), zatrzyma się przy naszym Sanktuarium Piesza Pielgrzymka idąca z Węgier do Łagiewnik. Osoby chętne do pomocy w ugoszczeniu pielgrzymów poczęstunkiem, zapraszamy na spotkanie w tej sprawie, jutro (poniedziałek), o godz. 19.00.

4. Zapisy na XXXV Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, Wspólnota V, Grupa I Myślenice, prowadzone będą tradycyjnie w Parafii Narodzenia NMP w Myślenicach, w dniach: od 26 VII do 4 VIII 2015 r. (26 VII i 2 VIII – po każdej Mszy Świętej). Szczegóły na Tablicach Ogłoszeń oraz na stronie internetowej pielgrzymki www.czlonV.pl

5. Bóg zapłać, za sprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w piątek, o godz. 19.00, prosimy Parafian z ulicy Słowiańskiej, spod numerów: 42-53.
*Bóg zapłać za zrobienie porządku przy Starym Kościele.

6. W tym tygodniu Msze Święte będą codziennie rano o 6.30, a wieczorem, o godz. 18.00 we środę i w sobotę.

7. Wszystkim przebywającym na wakacjach i na wczasach życzymy dobrego odpoczynku, a tym, którzy muszą wykonywać swoje trudne obowiązki niech również Bóg błogosławi.

INTENCJE MSZALNE: 20 VII – 26 VII 2015 r.

Poniedziałek:

6.30:

1) +Anna Turcza –od syna Józefa z rodziną.

2) +Feliksa (fem.) Bielawska –od wnuka Mirosława z rodziną.

Wtorek:

6.30:

+Anna Kaczmarska –od sióstr.

Środa:

+ Helena Przęczek –od właścicieli i pracowników firmy CRAWTICO

18.00:

+ Jan Oramus 25 r. śm. +Stanisław s.

Czwartek:

6.30:

+ Anna Matoga +Jan m. +Mirosława (fem.) c.

Piątek:

6.30:

+Stanisław Cygan 27 r. śm. +Maria ż.

Sobota:

6.30:

Dziękczynna w 10 ROCZNIĘ SLUBU AGNIESZKI i GRZEGORZA z prośbą o zdrowie i Błog. Boże.

18.00:

+Anna Czerwień –od syna Romana z rodziną.

Niedziela:

6.30:

+ Stanisław Suder +Anna ż. +Anna c. +Kazimierz s.

8.00:

+ Anna Kicek 6 r. śm.

9.30:

+ Jakub Matoga.

11.00:

Dziękczynna w 45 ROCZNICĘ ŚLUBU MICHAŁA i WANDY TYLEK z prośbą o dalsze Błog. Boże i Opiekę Matki Bożej.

16.00:

Dziękczynna w 5 ROCZNICĘ ŚLUBU KATARZYNY i PIOTRA

z prośbą o Błog. Boże i zdrowie.