1. Dziś przypada wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny. Odpust w Krzyszkowicach. Suma odpustowa – o godz. 11.30.
*U nas Msze Święte - jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. W poniedziałek, tj. jutro, wyruszy z naszej parafii autokarowa pielgrzymka do Chorwacji i Medjugorie. Rozpoczęcie pielgrzymki Mszą św. o godz. 4.30.

3. Środa - wsp. św. Marty. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – wsp. św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła.
Piątek - wsp. św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.
Sobota - wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
*Pierwsza sobota.
*Odwiedziny Chorych z posługą sakramentalną, od godz. 8.30.

4. W przyszłą niedzielę, w kościołach parafialnych można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”.
*Na każdej Mszy Świętej wysłuchamy świadectwa pana Wacława, alkoholika 30 lat trzeźwego.

5. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc modlitw o trzeźwość narodu polskiego.
Zachęcamy do podjęcia osobistej abstynencji.

6. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje parafialne. W trzecią niedzielę złożono na ten cel: taca = 6.679 zł., koperty =3.950 zł i 15 Euro.
*Bóg zapłać za złożone ofiary i za pomoc w przyjęciu i ugoszczeniu V Pieszej Pielgrzymki idącej z Węgier do Łagiewnik.
*Bóg zapłać za pomoc w plewieniu kwiatów.
*Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Słowiańskiej, spod numerów: 54–67.

7. W tym tygodniu Msze Święte będą codziennie rano o 6.30, a wieczorem, o godz. 18.00 - w środę i w sobotę.

8. Urząd Gminy Siepraw informuje, że zajęcia półkolonii rozpoczynają się w poniedziałek 27 lipca i trwać będą od 10.00 do 14.30. Zbiórka pod halą sportową w Sieprawiu. Dzieci z Łyczanki zbiórka o 10.00 pod szkołą w Łyczance. Prosimy nie wjeżdżać na parking dolny przy hali sportowej w Sieprawiu.

9. Na czas odpoczynku i pracy przyjmijcie Błogosławieństwo Boże.

INTENCJE MSZALNE: 27 VII – 2 VIII 2015 r.

Poniedziałek:

+Anna Sudet –od męża.

Wtorek:

+Janusz Bujas 3 r. śm.

Środa:

6.30:

+ Zofia Baran –od całej rodziny.

18.00:

+ Władysław Suder +Anna c. +Józef Firek +Stanisław Firek.

Czwartek:

+ Anna Kyrc 22 r. śm.

Piątek:

6.30:

+Czesław Matoga 7 r. śm. +Czesław s.

Sobota:

6.30:

Dziękczynna w 45 ROCZNICĘ ŚLUBU HALINY i STANISŁAWA SZCZUREK z prośbą o dalszą Opiekę Bożą, o zdrowie za przyczyną Bł. Anieli Salawy.

18.00:

+Władysław Irzyk.

Niedziela:

6.30:

+ Bronisława Suder +Józef m.

8.00:

W 50 ROCZNICĘ ŚLUBU KRYSTYNY i JACKA MATOGA dziękczynna za otrzymane łaski i prośba  o zdrowie i dalszą Opiekę Bożą.

9.30:

+ Stanisław Wielgus 6 r. śm. +Maria matka.

11.00:

Dziękczynna w 25 ROCZNICĘ ŚLUBU JOANNY i MARKA MATOGA.

16.00:

+Zofia Matoga 10 r. śm.