1. Dzisiaj przypada wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Wśród licznego grona solenizantów i solenizantek jest Jego Eminencja Ks. Kard. Franciszek Macharski, którego
w sposób szczególny polecamy opiece Bożej.
*Po południu: 15.30 – Nabożeństwo różańcowe; 16.00 – Msza Święta.

2. Poniedziałek – wsp. św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
Wtorek - O godz. 20.00 spotkanie Parafialnego Komitetu Światowych Dni Młodzieży.
Środa - wsp. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
O godz. 17.15 nabożeństwo poświęcenia i wręczenia różańców dzieciom kl. III-ich przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i komunii Świętej.
Piątek - ŚWIĘTO BŁ. WINCENTEGO KADŁUBKA, BISKUPA.
O godz. 19.30 spotkanie wolontariuszy ŚDM.
Sobota - O godz. 16.00 Mszą Świętą rozpocznie się popielgrzymkowe spotkanie dla uczestników pielgrzymki do Chorwacji i Medjugorie.

3. W przyszłą niedzielę będzie obchodzony XV DZIEŃ PAPIESKI, pod hasłem: JAN PAWEŁ II – PATRON RODZINY. Z tej okazji odbędzie się przy kościele zbiórka na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Dzięki tym zbiórkom Fundacja prowadzi działalność stypendialną pośród utalentowanej młodzieży z niezamożnych rodzin. Obecnie pomaga prawie 2500 uczniom i studentom.

4. W październiku Sołtysi przeprowadzać będą ANKIETĘ DOTYCZĄCĄ SPOSOBU OGRZEWANIA BUDYNKÓW I ŹRÓDEŁ CIEPŁA na potrzeby PROGRAMU OGRANICZANIA NISKIEJ EMISJI W GMINIE SIEPRAW. Po uchwaleniu Programu będzie możliwość pozyskania dotacji na wymianę starych pieców grzewczych na nowe. Dlatego jest prośba o rzetelne wypełnienie ankiet.

5. W 3 sobotę miesiąca – pielgrzymka do Sanktuarium Św. Ojca Pio w Świętej Górce Przeprośnej, na charyzmatyczne spotkanie modlitewne. Zapisy u pani Lucyny Szewczyk lub u pani Anny Pietrzyk.

6. Jeszcze raz składamy podziękowanie za uświetnienie Sumy odpustowej ku czci Św. Michała Archanioła: Orkiestrze Sieprawianka, Ochotniczym Strażom Pożarnym, Pocztom Sztandarowym Straży Pożarnych, Szkoły Podstawowej z Olszowic, Trzeciego Zakonu; niosącym feretrony, dzieciom, Grupie Apostolskiej, Wolontariuszom, Duszpasterskiej Radzie Parafialnej. Bóg zapłać Towarzystwu Przyjaciół Sieprawia za wykonanie bardzo interesującej historycznej wystawy w Starym Kościele, od początku budowy tej świątyni. Wystawa będzie czynna do okresu przedświątecznego. ZAPRASZAMY.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz, 8.00 prosimy rodziny z ul. Królewskiej, spod numerów: 43 – 71.

8. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach październikowych. W tygodniu: – w Sieprawiu o 17.30; w Olszowicach o 19.00. Zachęcamy również do odmawiania Różańca w domach.

INTENCJE MSZALNE: 5 X – 11 X 2015 r.

Poniedziałek:

6.30:

1) +Janina Matoga – od Joanny Matoga z rodziną.

2) O łaskę zgody i spokoju w rodzinie Norberta, o sprawiedliwe

zakończenie sprawy w sądach.

18.00:

+Maria Sołtys 28 r. śm. +Kazimierz m. +Henryk +Czesław +Kazimierz ss. +Maria c.

Wtorek:

6.30:

+Janina Matoga – od córki i zięcia.

18.00:

1) +Krystyna Wielgus 3 r. śm.

2) +Katarzyna Nawała.

Środa:

6.30:

1) +Czesław Mika 7 r. śm.

2) +Michał +Anna Sołtys +Stanisław s.

18.00:

+Anna Wojtycza –od syna Adama z rodziną.

Czwartek:

6.30:

1) +Kazimierz Suder +Stefania ż. +Kazimiera c. +Maria synowa.

2) Dziękczynna w 34 ROCZNICĘ ŚLUBU HELENY i WACŁAWA

PRZĘCZEK, z prośbą o zdrowie i Błog. Boże w życiu za

przyczyną św. Jana Pawła II i Bł. Anieli Salawy.

+Anna Ożóg 3 r. śm.

Piątek:

6.30:

1) +Zofia Baran –od całej rodziny.

2) O błog. Boże, dla Małgorzaty Suwaj, przy budowie domu.

18.00:

+Maria Iwanów –od bratanka Tadeusza z rodziną.

Sobota:

6.30:

1) +Stefan Turcza –od córki i wnuka.

2) +Zofia Górnisiewicz.

18.00:

1) +Ludwik Matoga +Antonina ż. 17 r. śm.

2) +Michał Dyrda +Genowefa ż. +Kazimerz Król.

Niedziela:

6.30:

+ Józef Bętkowski –od syna Wojciecha z narzeczona Weroniką.

8.00:

+Apolonia Woś 7 r. śm. +Władysław m. ++rodzice.

9.30:

+Henryk Bajda 38 r. śm. +Franciszzka ż. 5 r. śm. i ich rodzica: +Anna i +Andrzej; +Feliksa + Franciszek.

11.00:

ZA PARAFIAN.

16.00:

Dziękczynna w 2 ROCZNICĘ ŚLUBU MICHAŁA
i KATARZYNY, o zdrowie i Błog. Boże dla nich i całej rodziny.