1. Dziś rozpoczyna się TYDZIEŃ MISYJNY. Trzecia niedziela. Duszpasterska Rada Parafialna podczas Mszy Świętych uczestniczy w zbiórce na spłacenie inwestycji na cmentarzu. Ofiary są przeznaczone na ten cel.
*Na Sumie uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.
*Po południu: 15.30 – nabożeństwo październikowe; 16.00 – Msza Święta.
*W Kancelarii Parafialnej przyjmujemy na WYPOMINKI ROCZNE LUB JEDNORZOWE.
W tygodniu wypominki będą przyjmowane przed nabożeństwem różańcowym.
*Na stoliku z prasą katolicką są wydrukowane formularze do wypisania imion zmarłych.

2. Poniedziałek – godz. 18.00 – spotkanie kandydatów do bierzmowania – klasy I..
Wtorek - UROCZYSTOŚĆ ŚW. JANA KANTEGO, PREZBITERA, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa.
Środa - wsp. bł. Jakuba Strzemię, biskupa.
Czwartek- wsp. św. Jana Pawła II, papieża.
*Godz. 18.00 – spotkanie kandydatów do bierzmowania – klasy III.
Sobota - po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Małego Apostoła i Grupy Apostolskiej w salce pod plebanią.

3. Bóg zapłać za ofiary w Dniu Papieskim na Fundację Dzieło Trzeciego Tysiąclecia. Zebrano 4.776 zł.

4. Wczoraj w Sanktuarium Św. Jana Pawła II zostali pobłogosławieni nowi moderatorzy i animatorzy Grup Apostolskich. Z naszej Parafii moderatorem – Alicja Kowalczyk; animatorem – Dominik Siatka i Piotr Molus.

5. Grupa Apostolska, jak w latach poprzednich będzie przeprowadzać Akcję Znicz na cele duszpasterstwa Młodzieży.

6. Wolontariusze ŚDM wyrażają wdzięczność za życzliwe przyjęcie, nabycie kalendarzy i złożone ofiary, równocześnie informują, że akcja kalendarz „Trzech Papieży” będzie trwała także w kolejne dni, tak aby wszystkie rodziny naszej parafii miały okazje porozmawiania o ŚDM i nabyć kalendarz.

7. W dniu 30 X /piątek/ o godz. 17.00 wyjazd na nocne czuwanie do Częstochowy. Chętnych prosimy o zapisywanie się u pani Pietrzyk Anny lub w zakrystii.

8. Na spotkaniu popielgrzymkowym zapadła decyzja, że kolejna pielgrzymka parafialna odbędzie się jako samolotowa pielgrzymka do Fatimy i Santiago de Compostela w dniach 8 – 16 lipca 2016r. Zainteresowani mogą zabrać program z zakrystii. Wszelkich informacji udziela ks. Roman.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę prosimy Rodziny z ulicy Ks. Jana Przytockiego spod numerów: 24 – 50.

10. Urząd Gminy informuje o możliwości dowozu osób niepełnosprawnych do wyborów parlamentarnych 25 X br. Zgłoszenia w tej sprawie w sekretariacie Urzędu Gminy Siepraw telefonicznie lub osobiście.

11. Komunikat Konferencji Episkopatu Polski w związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi: /…/ (W załączeniu).

12. Do wieczności odeszli: +Michalina Gurgul i Helena Gwóźdź.
WIECZNY ODPOCZYNEK, RACZ IM DAĆ, PANIE.

INTENCJE MSZALNE: 19 X – 25 X 2015 r.

Poniedziałek:

6.30:

1) +Jan Mika –od wnuka Łukasza.

2) O łaskę uzdrowienia dla poczętego dziecka (z Katowic) i o szczęśliwe rozwiązanie – do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Nieustającej Pomocy i za wstawiennictwem Bł. Anieli Salawy.

18.00:

1) +Anna Kaczmarska –od Patryka Frącz z rodziną.

2) + Emilia Wróbel –od koleżanek z pracy i firmy Bielpol.

Wtorek:

6.30:

1) +Janina Matoga –od rodziny Lachów.

2) O zdrowie dla Heleny za wstawiennictwem Bł. Anieli Salawy.

18.00:

1) + Jan Suder –od brata Staszka z rodziną.

2) + Władysława (fem.)  Maj –od koleżanek z firmy Bielpol.

Środa:

6.30:

1) +Stanisław  Prociak 18 r. śm. +Izydor +Stefania rodzice.

2) +Władysława (fem.) Wielgus 4 r. śm. +Michał m.

18.00:

+Ignacy Oramus +Zofia ż. +Maria ż.

Czwartek:

1) W 10 ROCZNICĘ ŚLUBU BERNADETTY i MATEUSZA

Dziękczynna z prośbą o Błog. i Opiekę  Bożą za wstawiennictwem Bł. Anieli Salawy.

2) + Stefan Panek 10 r. śm.

18.00:

O Błog. Boże dla Członkiń Róży Cecylii Matoga.

Piątek:

6.30:

1) +Ryszard Matoga –od matki i siostry.

2) W 40 ROCZNICĘ ŚLUBU JANA i STANISŁAWY PIETRZYK dziękczynna z prośbą o Błog. Boże dla całej Rodziny.

18.00:

+Andrzej +Regina +Stefania +Teresa +Jan Sułowscy.

Sobota:

6.30:

1) +Maria Pitala –od wnuczki Ilony z mężem.

2) +Zygmunt Konarski 8 r. śm. +Helena ż.

1) + Marian Grabowski.

2) + Rozalia Łukasik  i jej ++rodzice ++bracia.

Niedziela:

6.30:

+  Tadeusz Pitala 17 r. śm. ++dziadkowie ++babcie.

8.00:

+ Maria Suder +Michał m. +Stanisław s.

9.30:

W 45 ROCZNICĘ ŚLUBU WŁADYSŁAWA i GENOWEFY CZAJCZYK – dziękczynna z prośbą o Błog. Boże dla  dzieci

i wnuków za –przyczyną B. Anieli Salawy.

11.00:

ZA PARAFIAN.