1. Przeżywamy modlitewne przygotowanie do odpustu ku czci Bł. Anieli Salawy. Trwa TRIDUUM. Tematem modlitwy i rozważania jest: „Udział w kapłańskiej, prorockiej i królewskiej misji Chrystusa”.

2. Dzisiaj, na każdej Mszy Świętej, Zawierzenie Panu Bogu Rodzin.
O godz. 15.30 – Nieszpory. Litania do Bł. Anieli Salawy. Modlitwa za Ojczyznę.

3. Poniedziałek – 17.30 – Modlitwa za Ojczyznę; 18.00 -Msza Święta z kazaniem
Wtorek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Obrzęd pobłogosławienia nasion przeznaczonych do siewu i Litania do Bł. Anieli.
Środa - UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA.
Msze Święte: o godz. 6.30, 8.00, 11.00 i uroczysta Suma Odpustowa, o godz. 18.00. Po Sumie przejdziemy w procesji do Starego Kościoła, w którym Błogosławiona otrzymała chrzest święty.
Kazania na wszystkich Mszach Świętych wygłosi, Ks. Prof. Kazimierz Panuś. Na Mszy Świętej wieczornej, o godz. 18.00, będziemy dziękować Bogu za 40-lecie Kapłaństwa Ks. Kazimierza.
*Zapraszamy do licznego udziału w uroczystościach, w których modlimy się
o rychłą kanonizację naszej Rodaczki, przez którą Bóg udziela nam wiele łask. Za rok wypada 30-lecie beatyfikacji naszej Rodaczki, a w roku 2022 (za dwa lata) stu-lecie jej śmierci.
Sobota - wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.

4. Rozpoczął się Nowy Rok Szkolny. Chcemy rozpocząć formację religijną w grupach parafialnych. Grupę Apostolską i chętnych do włączenia się do tej wspólnoty prosimy na spotkanie w soboty po Mszy wieczornej
Chłopców, którzy chcą być ministrantami zapraszamy w na spotkania w piątki po Mszy wieczornej.

5. Wykonane zostało nagłośnienie kościoła na zewnątrz. Z powodu epidemii wielu wiernych pozostaje na zewnątrz świątyni. Prosimy jednak, o gromadzenie się na Eucharystii jak najbliżej Ołtarza. Zgromadzenie Eucharystyczne ma być widzialnym znakiem Chrystusa Zmartwychwstałego, który jest z nami- we wspólnocie.

6. W przyszłą niedzielę, 13 września, Pielgrzymka Stowarzyszenia Chorych na SM, im. Bł. Anieli Salawy. Po Sumie impreza „SIEPRAW BEZ BARIER”.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W dzisiejszym numerze „Niedzieli” polecamy artykuł „Inspirujące spotkanie” – przypominający o prawach rodziców w szkole.

8. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę prosimy Rodziny z ulicy Zarzecze, spod numerów: 2 – 23.