1. Dziś: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej; *rozpoczyna się Triduum przed świętem św. Stanisława Kostki; *15 rocznica święceń biskupich JE bpa Jana Zająca.
*W trzecią niedzielę miesiąca września obchodzony jest w Polsce Dzień Środków Społecznego Przekazu.
*Ofiary składane dzisiaj podczas Mszy Świętej na tacę są przeznaczone na inwestycje parafialne. Składamy za nie – Bóg zapłać!

2. Poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa.
Środa - święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

Czwartek - wsp. św. Januarego, biskupa i męczennika.
*Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
Piątek - wsp. świętych męczenników z Korei: Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
Sobota - święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

3. Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy uczęszczali na Triduum przed odpustem ku czci Bł. Anieli Salawy i dla wszystkich, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości odpustowej: Ochotniczym Strażom Pożarnym, Orkiestrze, Chórowi Parafialnemu i Scholi, Sołectwom, Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Sportu, Służbie Kościelnej, Służbie Ołtarza, Franciszkańskiemu Zakonowi Świeckich, Duszpasterskiej Radzie Parafialnej, Księżom wikariuszom: Księdzu Bartłomiejowi i Księdzu Michałowi, Wolontariuszom; dziękujemy za dekorację kościoła i prace porządkowe. Bóg zapłać opiekunom Chorych za umożliwienie im przybycia do kościoła.

4. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Parafian z ulicy Smyków spod numerów 11 - 27 i z ulicy Cichej spod numerów 5 -7.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W aktualnej Niedzieli polecamy artykuł Witolda Gadowskiego "Kler".

6. W poniedziałek, 16 września, o godz. 17:00, spotkanie klubu 50+ w podziemiach szkoły w Sieprawiu.

*Trwa głosowanie w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego. Głos na projekt z terenu Gminy Siepraw pod nazwą ”Skrzynia pełna tradycji” można oddać na stronie Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

*Ośrodek Kultury i Sportu zachęca do zapisu na sieprawski bieg przełajowy, który odbędzie się w sobotę, 21 września, na terenie Góry Rusinki w Sieprawiu. Na bieg obowiązuje rejestracja elektroniczna. Udział dzieci i młodzieży bezpłatny. Szczegóły na stronie internetowej Gminy Siepraw.