1. Dziś wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
*28. Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Łączymy się duchowo z pielgrzymami.
*Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory z Modlitwą za Ojczyznę;
16.00 – Msza Święta.
*Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Ziemię Świętą – na ochronę pamiątek ziemskiego życia Jezusa Chrystusa.

2. Składamy podziękowanie za udział w Triduum przed odpustem ku czci Bł. Anieli Salawy. Dziękujemy też wszystkim, którzy pomogli przygotować uroczystość odpustową i Jubileusz 40-lecia Kapłaństwa Ks. Profesora Kazimierza Panusia. Dziękujemy wszystkim, którzy w tych uroczystościach wzięli udział.

3. Poniedziałek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Wtorek - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
Środa - wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana,
biskupa.
Piątek - święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski’
Trzeci piątek – JERYCHO W SIEPRAWIU. Możliwość prywatnej Adoracji Najświętszego Sakramentu w godzinach 15.00 – 21.00. Serdecznie zachęcamy. Rozpoczęcie – wspólnym odmówieniem Koronki do Bożego Miłosierdzia. Zakończenie – wspólnym ośpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

4. W przyszłą niedzielę, trzecia niedziela. Składka – jak w każdą trzecią niedzielę, jest przeznaczona na Inwestycje Parafialne. Obecnie czeka nas remont kościoła św. Marcina. Złożony został wniosek o zezwolenie na prace do Państwowej Służby Ochrony Zabytków.

5. Spotkania grup formacyjnych: Ministranci – w piątek, po wieczornej Mszy Świętej; Grupa Apostolska – w sobotę, po wieczornej Mszy Świętej;

6. Z powodu kwarantanny Doradcy Rodzinnego, przez dwa najbliższe tygodnie, nie będzie czynnej Katolickiej Poradni Życia Rodzinnego, w naszej Parafii.
*Katolickie Poradnie, czynne w innych parafiach, można znaleźć na stronie internetowej Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

7. Zachęcamy do lektury katolickiej prasy. W dzisiejszym numerze NIEDZIELI polecamy, miedzy innymi, artykuł pod tytułem „ŚWIAT PO ZARAZIE”.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła przed odpustem i na tą niedzielę. Dziękujemy za pracę i ofiarę złożoną na kwiaty.