1. Składamy serdeczne podziękowanie za uświetnienie uroczystości odpustowej, którą przeżywaliśmy tydzień temu. Połączona była z uroczystością 50-lecia kapłaństwa Ks. Jerzego Dziury.
*Bóg zapłać: Bractwu Kurkowemu oraz Orkiestrze Sieprawianka, Ochotniczym Strażom Pożarnym, Chórowi Parafialnemu, Duszpasterskiej Radzie Parafialnej, Franciszkańskiemu Zakonowi Świeckich, dzieciom, młodzieży, Służbie Ołtarza i Służbie Kościelnej, Zespołowi Duszpasterskiemu – Księżom Wikariuszom i tym wszystkim, którzy pomagali w dekoracji świątyni i przy robieniu porządków. Bóg zapłać wszystkim za wspólne uwielbienie Boga.

2. Dzisiaj gościmy Zespół Muzyczny z Donbasu. Po Mszy Świętej – Kwesta na Fundacje Pomoc Polakom w Donbasie.

3. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: godz. 15.30 – Nabożeństwo Różańcowe;
o godz. 16.00 – Msza Święta.
*O godz. 17.30 – Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Prosimy o przybycie wszystkich członków Rady.

4. Poniedziałek – wsp. NMP Różańcowej.
Wtorek – Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej o godz. 17:00 (poświęcenie różańców komunijnych)
Środa - święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.
Czwartek – Kancelaria Parafialna – wyjątkowo – będzie czynna tylko po południu.
W przyszłą niedzielę (13 X) nasz chór parafialny będzie śpiewał w Sanktuarium Matki Bożej Myślenickiej na Mszy Świętej o godz. 18.

5. Za tydzień – w niedzielę 13 października, Powszechne Wybory do Parlamentu Rzeczypospolitej Polski. Kierując się miłością do Ojczyzny, spotkajmy się przy urnach wyborczych. Miejmy świadomość, że w naszych wyborach decyduje się ustrój naszego Państwa, również to, czy nadal będzie się on kształtował na wartościach chrześcijańskich.

6. Zachęcamy do odmawiania różańca świętego. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy odmawiają Różaniec (przynajmniej 5 dziesiątków) w kościele, w publicznej kaplicy, w rodzinie. Warunki: a) trzeba odmówić 5 dziesiątków bez przerwy, b) do modlitwy ustnej dodać trzeba rozmyślanie tajemnic różańcowych, c) przy publicznym odmawianiu Różańca trzeba zapowiadać odmawiane tajemnice, natomiast w prywatnym odmawianiu Różańca wystarczy, by z modlitwą ustna łączyć rozważanie danej tajemnicy.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej w "Niedzieli" polecamy artykuł o jubileuszu w Koźmicach Wielkich.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę o godz. 8.00, prosimy Parafian mieszkających na ulicy Jagodowej, spod numeru 38 – 44 i z ulicy Rajskiej, spod numeru 1 – 11.