1. Przeżywamy Wizytację Kanoniczną przez Jego Ekscelencje Księdza Biskupa Jana Szkodonia.
Po każdej Mszy Świętej Ks. Biskup udziela Pasterskiego Błogosławieństwa małżonkom i wszystkim, którzy tego pragną. Do Błogosławieństwa podchodzimy do stopnia komunijnego.
*Msze Święte w Sanktuarium są bez zmian. Tylko w Olszowicach jest zmiana godziny Mszy Świętej. Tam będzie o 13.00.
*Po południu o godz.15.00 zgromadźmy się na różaniec na cmentarzu. Różaniec za zmarłych poprowadzą Żywe Róże i Franciszkański Zakon Świeckich.
*O godz. 16.00 – Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.
Do bierzmowania jest przygotowanych 65 kandydatów.

2. Spotkanie Księdza Biskupa z uczniami i nauczycielami w szkołach będzie we wtorek.
Godz. 8.00 – Olszowice, 9.00 – Łyczanka, 10.00 – Siepraw, 10.30 – Przedszkole w Sieprawiu, 12.30 – Gimnazjum w Sieprawiu. O godz. 13.15 – spotkanie Biskupa z Nauczycielami ze Szkoły Podstawowej i z Gimnazjum w Sieprawiu.

3. Modlitwą wypraszajmy u Boga obfite owoce duchowe Wizytacji – wzrost wiary i miłości.

4. Jutro, o godz. 18.30 – Katecheza przedchrzcielna.
Czwartek – wsp. Bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
Piątek – spotkanie Wolontariatu bł. Anieli Salawy.
Sobota - wsp. Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
*Pielgrzymka Duszpasterstwa Trzeźwości do Kalwarii Zebrzydowskiej.
*po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Grupy Apostolskiej i Małego Apostoła.

5. W przyszłą niedzielę, uroczyste udzielenie sakramentu Chrztu Świętego, na Sumie.
*Duszpasterska Rada Parafialna będzie zbierać ofiary na modernizację ogrzewania i wentylacji naszego Kościoła. Koszt I etapu tej inwestycji wynosi około 250.000 zł. Prosimy o ofiary na ten cel – ile kto może.

6. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W Sanktuarium: codziennie o godz. 17.30; w Olszowicach o godz. 18.30; przy kapliczce Matki Bożej Pocieszenia w Łyczance, o godz. 15.30.

7. Bóg zapłać Rodzicom Kandydatów do bierzmowania za porządki w kościele i wokół kościoła na dzisiejsze uroczystości. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy Rodziny z ulicy Wiśnicz, spod numerów: 44 – 76.

8. Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Jana prosimy o Pasterskie Błogosławieństwo.