1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Młodzież zbiera do Puszek ofiary na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Fundacja wspiera utalentowaną młodzież – uczniów i studentów z ubogich środowisk.

2. Przy wejściach do kościoła, można udzielić poparcia na rzecz zmiany ustawy z dnia 24 lipca 2015 roku. Swoim podpisem udzielamy poparcia projektowi ustawy zakazującej organizacji tzw. „parad równości”.

3. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nabożeństwo Różańcowe; 16.00 – Msza Święta.

4. Poniedziałek – godz. 19.00 – Katecheza przed chrzcielna, na plebanii. *Wtorek - wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.*Środa - Spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. *Dzień Nauczyciela.
O nauczycielach będziemy pamiętać w naszych modlitwach. *Czwartek - wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.*Dzień Dziecka Utraconego – wieczorem Msza za rodziców tych dzieci.
*Piątek - wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
*Trzeci piątek – JERYCHO W SIEPRAWIU. Czas osobistej ADORACJI NAJ-ŚWIĘTSZEGO SKRAMENTU i powierzenia Bogu trudnych spraw.
*Zachęcamy i zapraszamy na Jerycho - na osobistą Adorację w godz. od 15.00 do 21.00. O g. 15.00 – wspólna Koronka do Bożego Miłosierdzia; o g. 21.00 – Apel Jasnogórski.
*Sobota - wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.

5. Za tydzień – trzecia niedziela. Ofiary z trzeciej niedzieli są na Inwestycje Parafialne.
Bóg zapłać za wszelkie ofiary na potrzeby Kościoła.

6. Wczoraj był przeżywany Dzień wspólnoty Grup Apostolskich w sanktuarium św. Jana Pawła II. Bp Janusz Mastalski udzielił Błogosławieństwo Apostolskie nowym animatorom Parafialnych Grup Apostolskich. Z naszej Parafii Błogosławieństwo otrzymała animatorka Kinga Kiszka.
*Spotkania Grupy Apostolskiej są w soboty. Zachęcamy nowych członków: chłopców i dziewczęta pragnących w radosnej, rozśpiewanej i rozmodlonej atmosferze przeżywać formację naszej wiary.
*Zachęcamy też nowych kandydatów na ministranta (od drugiej klasy Szkoły Podstawowej). Zgłoszenia: do Grupy Apostolskiej – u Księdza Michała; na ministranta - u Księdza Bartłomieja.

7. W dzisiejszym numerze Niedzieli znajdziemy relację z odpustu w Sieprawiu.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, prosimy rodziny z ulicy Dworskiej – numery: 53 – 75.

9. Do wieczności Bóg powołał: śp. +Zofię Suder, śp. +Józefę Nowak, śp. + Kazimierza Bila. Polecamy ich dusze Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie. *Na wypominki jednorazowe i roczne można składać godzinę przed nabożeństwem różańcowym w Kancelarii Parafialnej, lub po Mszy Świętej w Zakrystii. W niedzielę po każdej Mszy w kancelarii parafialnej. Karteczki na wypominki są na stolikach z prasą katolicką.