1. Dziś wypada uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa.
Trzecia niedziela – składka na inwestycje parafialne. Na sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego. O 15.30 – nabożeństwo różańcowe.

2. W dniu dzisiejszym I tura wyborów do Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Wybieramy kandydatów z poszczególnych sołectw. Trzy sołectwa Sieprawia: sołectwo Sawczuk Leokadii, sołectwo Poznańskiej Bożeny, sołectwo Suder Barbary oraz sołectwo Łyczanka i Olszowice.
W głównym wejściu do kościoła są: urna wyborcza i karty, na których osoby dorosłe mogą wpisać jedno imię i nazwisko kandydata oraz do którego sołectwa należy zgłaszany kandydat.

3. Poniedziałek – wsp. bł. Jakuba Strzemię, biskup.
Wtorek - wsp. bł. Jana Pawła II, papieża. Możliwość zyskana odpustu zupełnego z racji Roku Wiary.
Środa - wsp. św. Jana Kapistrana, prezbitera i św. Józefa Bilczewskiego, biskupa.
O godz. 18.00 Msza Święta za św. p. Księdza Stanisława Jałochy w 25 r. śmierci (1988). Mszę Świętą odprawi Ks. Adam Lenik, który po Mszy Św. pragnie spotkać się z nami i przybliżyć nam postać naszego zmarłego proboszcza a jego bliskiego krewnego.
W przyszłą niedzielę ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO.

4. Od dzisiaj można składać jednorazowe lub roczne wypominki za zmarłych.. Wiara w świętych obcowanie zaleca modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące. MYŚL TO ŚWIĘTA I ZBAWIENNA MODLIĆ SIĘ ZA ZMARŁYMI. Wypominki przyjmujemy w kancelarii przed lub po Mszy Świętej; w tygodniu - przed nabożeństwem różańcowym.

5. Bóg zapłać za ofiary z Dnia Papieskiego na Fundację Dzieło Trzeciego Tysiąclecia. Złożono 5.193 zł.

6. Grupa Apostolska prowadzi przy naszym kościele AKCJĘ ZNICZ. Uzyskane środki pomogą częściowo z finansować wyjazdy rekolekcyjne dzieci i młodzieży.

7. W dniu 22 października 2013 r. (wtorek) KATOLICKA PORADNIA ŻYCIA RODZINNEGO w naszej Parafii nie będzie czynna. Zapraszamy w dniu 29 X 2013 r. od 18.00 do 19.00.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy parafian z rejonu Łysa Góra II.

INTENCJE MSZALNE: 21 X – 27 X 2013 r.

Poniedziałek:

6.30:

+Adam Wielgus –od siostry i chrześnicy.

18.00:

1) +Dariusz Sala –od rodziny Woźniaków.

2) +Jan Śliwa 14 r. śm.

Wtorek:

6.30:

1) +Elżbieta Biela –od Tadeusza i Adama Bargieł z rodzinami.

2) +Tadeusz Stryszowski +Henryk s.

18.00:

1) +Barbara Tylek –od szwagierki Renaty i Stanisława.

2) +Elżbieta Dobosz –od pracodawcy z żoną oraz pracowników.

Środa:

6.30:

1) +Aniela +Wiktor Płatek.

2) +Henryk Matoga –od synów z rodzinami.

18.00:

1) +Elżbieta Batko –od siostry Janiny z rodziną.

2) +Ks. Stanisław Jałocha 25 r. ś,m. –od Księdza Adama.

Czwartek:

6.30:

1) +Stefania Orzechowska –od syna Stanisława z rodziną.

2) +Stanisław Kurek i ++rodzice: +Anna +Stanisław.

18.00:

1) +Barbara Tylek –od wujka Adama z rodziną.

2) O Błog. Boże dla Władysławy i Józefa za wstawiennictwem bł. Anieli Salawy.

Piątek:

+Wojciech Kyrc +Maria ż.

18.00:

1) +Eleonora Wielgus +Józef m.

2) +Elżbieta Biela –od rodziny Pająków.

Sobota:

6.30:

1)+Elżbieta Batko –od kuzyna Zbyszka.

2) +Zygmunt Konarskii +Helena ż.

18.00:

1) +Ryszard Dziura 20 r. śm.

2) +Fryderyk Szablowski 7 r. śm. +Anna ż.

Niedziela:

W 40 ROCZNICĘ ŚLUBU BARBARY i RYSZARDA SUDER

dziękczynna z prośbą o dalsze Błog. Boże.

8.00:

+Wanda Tyrka –od Kurowskich.

9.30:

Dziękczynna w 18 ROCZNICĘ URODZIN BARTOSZA z prośbą o dalsze Błog. Boże.

11.00:

+Ks. Edward Wielgus –od rodziny Szczurek.

16.00:

+Michał Galas 33 r. śm. +Helena ż.