1. Msze Święte – jak zwykle. Na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego. Po południu: 15.30 – Nabożeństwo Różańcowe; 16.00 – Msza Święta. Jest trzecia niedziela miesiąca. Duszpasterska Rada Parafialna zbiera ofiary na Pomnik przy naszym Sanktuarium upamiętniający przeżywane Jubileusze odzyskania niepodległości i wyboru Jana Pawła II na Stolicę Apostolską. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

2. Jutro (22 października), we wspomnienie św. Jana Pawła II, na godzinę 8.00 rano nasz dekanat jest zaproszony do Sanktuarium Św. Jana Pawła II na „Białych Morzach” w Krakowie-Łagiewnikach na Mszę Świętą dziękczynną w ramach obchodów 40. Rocznicy wyboru na Stolicę Apostolską Kardynała Karola Wojtyłę. Dojazd – własnymi środkami komunikacyjnymi.

3. Od jutra rozpoczyna się Tydzień Misyjny. W przyszłą niedzielę, składka – na cele misyjne.

4. We czwartek – spotkanie kandydatów do bierzmowania, klasy ósme.

5. W sobotę - Nowenna Jubileuszowa. Modlitwy w intencji Ojczyzny.

6. Wypominki jednorazowe lub roczne można składać w Kancelarii Parafialnej. Przy wypominkach rocznych prosimy zaznaczyć godzinę wypominków: czy przed Mszą Świętą o godz. 8.00, czy przed Mszą Świętą o godz. 9.30.

7. Młodzież Grupy Apostolskiej zaprasza do swojego stoiska ze zniczami. Uzyskany fundusz ze zniczy będzie przeznaczony na cele rekolekcyjne dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych lub wakacji letnich.

8. Ministerstwo Środowiska zaprasza na konferencję pn. „Czyste Powietrze” poświęconą możliwości uzyskania dofinansowania na termomodernizację domu, w dniu 24 X br. (środa) o godz. 18.00 w Sali Konferencyjnej przy Hali Sportowej w Sieprawiu, ul. Ks. Jana Przytockiego 10.

9. Grupa Teatralna „Płomienie Kultury” zaprasza na przedstawienie charytatywne dla Artura Chwistka, w sobotę 27 października o godz. 18.00 do Szkoły Podstawowej w Łyczance. W niedzielę 28 pażdziernika, o godz. 17.00, przedstawienie będzie powtórzone na rzecz chorego dziecka - Franciszka Felisa. Szczegóły na plakatach.

10. Dzisiaj do godziny - WYBORY DO SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO. Idziemy głosować wszyscy – kto tylko może. Głos każdego wyborcy jest wyrazem odpowiedzialności za naszą „Małą Ojczyznę” – Gminę i za naszą Ojczyznę – Polskę. Urząd Gminy Siepraw informuje o możliwości dowozu osób niepełnosprawnych. Głosowanie trwa do godz. 21.00.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy rodziny mieszkające na ulicy Wrzosowej, spod numerów: 2 – 39.

12. W przyszłą niedzielę (28 X) zmiana czasu z letniego na zimowy.

13. Do wieczności odeszła śp. Aniela Sarga. Pogrzeb będzie we wtorek, o godz. 15.00.