1. W trzecią niedziele Adwentu – GAUDETE!, jesteśmy wezwani do radości, albowiem zbliża się nasze odkupienie.
*W trzecim tygodniu Adwentu przypadają kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
*Przy naszym Sanktuarium jest dzisiaj KIERMASZ ŚWIĄTECZNY Pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej, Kraków ul. Kluzeka 6. Dziękujemy wszystkim, którzy się zainteresują tym Kiermaszem i zechcą wesprzeć ten Dom Pomocy Społecznej.
*Po południu: godz. 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Jutro /poniedziałek/, o godz. 18.00, na Plebanii - Katecheza przed chrzcielna, przed chrztem, który będzie w przyszłą niedzielę, oraz w drugi dzień Świąt, w uroczystość św. Szczepana.
Wtorek - wsp. Św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
Środa - wsp. Św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.
Piątek - trzeci piątek, JERYCHO W SIEPRAWIU. Zachęcamy do osobistego uczczenia Jezusa Chrystusa prawdziwie obecnego w Najświętszym Sakramencie. Wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie od godz. 15.00 do godz. 21.00. W tym czasie każdy będzie mógł włączyć się w „Jerycho w Sieprawiu” chociaż na kilka minut.

3. Sobota /17.XII/. DZIEŃ SPOWIEDZI PARAFIALNEJ na Święta Bożego Narodzenia.
Spowiedź będzie od godz. 8,00 do 12.00 z przerwą od 9.30 – 10.00—i od 14.30 – 18.00 z przerwą od 16.00 – 16.30; w Olszowicach – godz. 18.00.
*Msza Święta w sobotę: rano – o 7.30; wieczór, Roraty, o godz. 18.00.

4. Bóg zapłać za zbiórkę żywności w Delikatesach CENTRUM i w sklepie EURO dla osób najbardziej potrzebujących. Dziękujemy Wolontariuszom, kierowcom za transport i wszystkim DARCZYŃCOM.

5. W zakrystii można nabyć ŚWIECE CARITAS – WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM. Można tez nabyć świeżo wydany Album SIEPRAW SIEPRAWIANKI obrazujący Parafię w 25 rocznicę beatyfikacji Anieli Salawy.

6. W tym tygodniu ma być dostarczona nagrzewnica do nowego systemu ogrzewania kościoła. Rozpoczną się prace montażowe. W przyszłą niedziele DRP będzie zbierać ofiary na te prace. Liczymy na to, że podczas najbliższych niedziel i świąt wpłyną na konto inwestycji parafialnych ofiary w kopertach. Do tej pory na tę prośbę odpowiedziało zaledwie 115 rodzin.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę prosimy rodziny z ulicy Anieli Salawy, spod numerów: od 5 – 42.