1. Pierwsza niedziela: ADORACJA Najświętszego Sakramentu.
*Dziś przypada święto św. Kazimierza, królewicza, patrona archidiecezji.
Po południu: godz. 15.00 – Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym; 16.00 – Msza Święta.
*Podczas Gorzkich żali będzie zbiórka ofiar na KWIATY do Grobu Pańskiego.

2. We wtorek – spotkanie rodziców klas III z Olszowic i z Łyczanki, o godz. 17.00.
We środę - spotkanie rodziców klas III „A” i „B” z Sieprawia, o godz. 17.00.
We czwartek – spotkanie kandydatów do bierzmowania – klasy II.
Piątek – przyjdźmy jak najliczniej na pokutne nabożeństwo jakim jest Droga Krzyżowa. O godz. 16.00 – dzieci; po Mszy Św. o 17.00 – wspólna, o 20.00 – młodzież; w Olszowicach – godz. 18.00

3. W dniu 14 marca (środa) od godz. 14.00, w Grupowej Praktyce Lekarskiej, w Sieprawiu nr 741, odbędą się badania USG Dopplera przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, USG nerek, USG stawów, USG piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł. Bliższe informacje w Przychodni.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczęcie Rekolekcji Wielkopostnych. Plan Rekolekcji jest podany na stronie internetowej; jest w Gablotach ogłoszeniowych i można go sobie zabrać ze stolika z prasą katolicką.
Prosimy Was Drodzy Parafianie, abyście dobrze zaplanowali czas na nauki rekolekcyjne i na sakrament pokuty i pojednania z Bogiem i bliźnimi ( na spowiedź świętą).
*Rekolekcje w naszej Parafii poprowadzi Ks. Prof. Roman Bogacz, z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
*Chorych i cierpiących gorąco prosimy o modlitwy i ofiarowanie cierpień za nasze rekolekcje, aby nas pojednały z Bogiem i z ludźmi.
*Rekolekcje będą trwać do środy (14 marca). Spowiedź będzie we wtorek (13 marca); w tym też dniu (wtorek) będzie wizyta u Chorych z posługą sakramentalną.

5. Bóg zapłać za sprzątnie kościoła i za złożoną ofiarę. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy wszystkie rodziny mieszkające na ulicach: Wesoła i Staropolska.

6. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu informuje, że jak co roku organizuje konkurs palm wielkanocnych. Szczegóły na stronie internetowej gminy Siepraw oraz na facebooku.